Crypto Insider, Bitcoin, Ethereum, Altcoins ve Hisse Senetleri için Stark Uyarısı Verdi, Geniş Ölçekli Katliam Geldiğini Söylüyor

 Crypto Insider, Bitcoin, Ethereum, Altcoins ve Hisse Senetleri için Stark Uyarısı Verdi, Geniş Ölçekli Katliam Geldiğini Söylüyor

Kripto borsa platformunun kurucu ortağı BitMEX, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), altcoinler ve borsanın büyük bir fiyat düşüşüne doğru hızla ilerlediğini düşünüyor.

Yeni bir makalede, Arthur Hayes diyor Federal Rezerv ve dünyadaki diğer merkez bankaları, parasal koşulları sıkılaştırarak enflasyonla mücadele ediyor.

Hayes’e göre, dünya çapındaki merkez bankalarının şahin duruşu, Bitcoin ve Ethereum ile oldukça ilişkili olan Nasdaq 100 (NDX) için iyiye alamet değil.

“Küresel büyüme, Rusya/Ukrayna savaşının devam etmesi ve olası tırmanması nedeniyle artan emtia fiyatlarıyla düşecek. Bu, uyumlu merkez bankalarının yokluğunda, taşlar üzerinde de olumsuz bir ağırlık oluşturacaktır. [stocks]. Ipso facto, NDX düşecek ve kripto da düşecek.”

Kaynak: Arthur Hayes/Orta

Hayes, 2022’nin ikinci çeyreğinin sonunda Bitcoin’in 30.000 dolara düşeceğini ve Ethereum’un 2.500 dolara düşeceğini tahmin ediyor.

“Bu sayılara içgüdüsel bir his dışında pek bir bilim yok. Can sıkıcı kısım, fiyatlar oldukça cazip olduğu için biriktirmeye başladığım bir dizi altcoin var. Bu coinlerin bazıları tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75 düşmüş olsa da, onların bile yaklaşan kripto katliamından kurtulabileceklerine inanmıyorum. Bu nedenle, Haziran 2022’de hem Bitcoin hem de Ether üzerine çöküş satın alıyorum.”

Şubat ayında, BitMEX’in bir diğer kurucu ortağı olan Hayes ve Benjamin Delo, borsalarında kara para aklamayı önleme protokolleri oluşturma konusunda kasten başarısız olarak Banka Gizliliği Yasasını ihlal etmekten suçlu bulundular.

Adalet Bakanlığı’na göre, hem Hayes hem de Delo 10 milyon dolar para cezası ödemeyi kabul etti.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/jamesteohart
Yorum Yap