Crypto Insights Outlet Blockworks, Önümüzdeki İki Yıl İçinde Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Sektörlerini Belirledi

 Crypto Insights Outlet Blockworks, Önümüzdeki İki Yıl İçinde Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Sektörlerini Belirledi

Kripto odaklı bir finansal medya kuruluşu, 2024’ten önce yatırım yapılacak en iyi kripto sektörlerini belirliyor.

Bir dizi tweette Blockworks listeler ve önümüzdeki iki yıl içinde en iyi yatırımları üretmeyi umdukları yedi kripto alanını araştırıyor.

Sonraki Büyük Kripto Anlatıları? ?

Önümüzdeki 2 yıl boyunca sermaye enjeksiyonları için yakından izlenmesi gereken 7 alan:

? tarafından @MattFiebach

— Blockworks (@Blockworks_) 13 Nisan 2022

Listede ilk sırada L2’ler olarak adlandırılan Ethereum (ETH) katman-2 (L2) çözümleri var. blok işleri öne çıkanlar Arbitrum, Optimism ve Starkware gibi projeler, muazzam toplam değer kilitli (TVL) değerlerine işaret ediyor.

“Bu üç L2’nin tek başına 5 milyar doların üzerinde bir TVL’si var, bu sayı muhtemelen sadece artacak. L2 token lansmanları yakın ve kayda değer.”

Sonraki, Blockworks diyor çok zincirli dünyanın yükselişte olması, blok zincirleri arasındaki varlıkların birlikte çalışabilirliğinin toplu kabul için önemli olacağı anlamına geliyor. Bu varsayıma dayanarak Blockworks, Anyswap ve Wormhole gibi blok zinciri köprülerinin “Web3’ün benimsenmesinde en önemli faktörlerden biri” olduğunu söylüyor.

Üçüncüsü, Blockworks, merkezi olmayan veri depolama sektörünün önümüzdeki iki yıl içinde büyümesini ve özellikle Filecoin (FIL) ve Arweave (AR) gibi en iyi altcoinleri öne çıkarmasını bekliyor.

5/ Merkezi olmayan veri depolama, kitleler arasında henüz bir yükseliş hikayesi görmedi.

Bu alanda 5 yılı aşkın süredir projeler yenilik yapıyor ve merkezi olmayan bir sağlayıcıdan yararlanan büyük bir şirket, ihtiyaç duyulan katalizör olacaktır.

Bulut depolama 150 milyar dolarlık bir pazar. pic.twitter.com/wKJmoVMQeH

— Blockworks (@Blockworks_) 13 Nisan 2022

Sonraki, Blockworks bekler merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) ve sosyal belirteçler benimseme açısından patlamak üzere.

“DAO’lar gerçek dünya varlıklarını ve protokol yönetimini satın alıp kontrol edecek ve bu satın almalar, merkezi olmayan topluluklardan kaynaklanan gücün bir kanıtı olarak hareket edecek. Fonları yönetmek için gerekli olmayan sosyal jetonlar da ortaya çıkacak. ”

o zaman blok işleri tahmin eder Geçen yıl zaten patlamakta olan bir sektör olan blockchain oyun, büyük bir oyun stüdyosu dijital varlıkları özümsemeye başladığında kitlesel olarak benimsenmeye devam edecek.

“Önemli bir oyun stüdyosu dijital varlıkları benimseyecek ve bunları yüksek hasılat yapan bir oyunda uygulayacak. Bu sektör, dijital varlıkları değer spekülasyonunun dışında ana akım haline getirme potansiyeline sahip.”

Altı numarada Blockworks, türev ticaretini 2024 yılına kadar inanılmaz bir şekilde benimsenecek başka bir alan olarak adlandırıyor.

8/ @dYdX, @GMX_IO, @DDX_Resmi, @Opyn_ve @dopex_io türevleri merkezden uzaklaştırmak isteyen inşaatçılardan sadece birkaçı.

Merkezi olmayan platformlarda ticarete ve piyasa oluşturmaya başlamak için devasa masalara göz atınhttps://t.co/D2h53JuOC3

— Blockworks (@Blockworks_) 13 Nisan 2022

Son olarak, Blockworks öngörür Merkezi olmayan finansın (DeFi) bir başka alt kolu olan, teminatsız kredilendirme, potansiyel olarak tüm kredi sektörüne sızıyor.

“Teminatlı kredilendirme, Defi’nin tüm kredi sektörüne sızmasını sağlıyor. İpotekler, takas marjı, sigorta ve kredi kartları kullanım durumlarından sadece birkaçıdır.

Buradaki gelişme, merkezi olmayan finans için en fazla ilerlemeye yol açacaktır.”

Kaynak: Blockworks_/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vink Fan/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap