Crypto Trader, Önümüzdeki Haftalarda Bitcoin (BTC) Rallisini Tahmin Ediyor, Solana (SOL) ve ApeCoin’in (APE) Sıçramaya Hazır Olduğunu Söyledi

 Crypto Trader, Önümüzdeki Haftalarda Bitcoin (BTC) Rallisini Tahmin Ediyor, Solana (SOL) ve ApeCoin’in (APE) Sıçramaya Hazır Olduğunu Söyledi

Popüler bir analist, çeşitli kripto varlık üçlüsünün mitingler için hazırlanıp hazırlanmayacağını görmek için çizelgeleri inceliyor.

Takma adlı kripto tüccarı Altcoin Sherpa anlatır 174.200 Twitter takipçisi, Bitcoin (BTC) Şubat ayının sonlarına kadar uzanan yüksek düşük trendini sürdürürse, önde gelen kripto para biriminin 55.000 $ seviyesini aşabileceğine inandığını söyledi.

“Bu düşükler korunduğu ve hala daha yüksek dipler gördüğümüz sürece, yükseliş piyasası yapısının hala sağlam olduğunu düşünüyorum.

Önümüzdeki haftalarda hala 55k+ düşünüyorum.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin %4,83 düştü ve 38,326 dolardan işlem gördü. BTC, geçen yılın 27 Aralık tarihinden bu yana 50.000 doların üzerine çıkmadı.

Takma adlı tüccar daha sonra Mart ayının başlarına kadar uzanan sürekli vadeli işlem tablosunda katman-1 blok zinciri protokolü Solana’ya (SOL) bakıyor.

Solana, Nisan ayı başlarındaki bir ralliyi büyük ölçüde düzelttikten sonra, Sherpa inanır Akıllı sözleşme platformu, Bitcoin ile birlikte başka bir kırılmadan önce bir dip oluşturuyor.

“Hala bunun bir dip oluşturduğunu düşünüyorum.

BTC giderken daha fazla parça ve ardından başka bir hamle beklemek. ”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Solana şu anda gün için %3,58 düştü ve 96,99$’dan işlem görüyor. SOL, 2 Nisan’da 140.30$’lık aylık en yüksek seviyesinden %44.6 düştü.

Altcoin Sherpa, popüler Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) kurucuları Yuga Labs tarafından oluşturulan bir kripto varlığı olan ApeCoin’i (APE) de izliyor.

ApeCoin, 17 Mart’ta lansmanından bu yana bir dizi ralli yaşarken, grafik gurusu diyor APE gibi varlıklara uygulandığında geleneksel teknik analizin (TA) gerçekten işe yaramadığını. Popüler duyarlılığı ölçmeyi ve bunun yerine daha geniş bir temel analiz (FA) kullanmayı tercih ediyor.

“TA genellikle bu tür paralara uygulanamaz; daha fazla momentuma ve onunla ilişkili genel FA’ya bakın.

Şahsen kısaltmazdım, düşmeye başladığında başlamayı tercih ederim. 17,80 doları özlemeyi kafa derisi olarak düşünürdüm.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

ApeCoin, son 10 gün içinde iki dramatik fiyat artışına tanık oldu. Düzeltmeden önce ilk olarak 17 Nisan’daki 11.68 dolardan %43.9 artışla 20’sinde 16.81 dolara yükseldi.

Yavaş yavaş toparlanmaya başladıktan sonra, APE 24 Nisan’daki 16.79 dolardan bir gün sonra %15,5’lik bir yükselişle 19.40 dolara yükseldi. Altcoin, yazı yazılırken 18.23 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/studiostoks
Yorum Yap