Crypto Trader Tyler Swope’a Göre İşte Üç Ciddi Derecede Düşük Gösterecek Altcoin

 Crypto Trader Tyler Swope’a Göre İşte Üç Ciddi Derecede Düşük Gösterecek Altcoin

Chico Crypto YouTube kanalının sunucusu Tyler Swope, kullanılmayan potansiyele sahip üç altcoine dikkat çekiyor.

Yeni bir videoda, kripto tüccarı ve analisti, Ampleforth’un kısa süre önce havadan atılan yönetim jetonu FORTH ile listesinden başlıyor. Ampleforth’un AMPL tokenı 2019’dan beri piyasadayken, FORTH yeni piyasaya sürüldü ve en iyi kripto borsası Coinbase tarafından hızla kabul edildi.

Swope, Ampleforth geyser v2 sözleşmelerinin, muhtemelen Uniswap’in en son sürümünün 5 Mayıs’ta yayınlanmasından hemen önce çıkacağını belirtiyor.

“Arkadaşlar, v2’leri henüz AMPL’den yayınlanmadı. Alchemist coin’den (MIST) görüldüğü gibi, bu sözleşmeler, Uniswap v3’e bağlanabilecek oyun değiştiren çok bahisli NFT (değiştirilemez token) kasaları olarak şekilleniyor. ”

Ampleforth’un FORTH jeton şu anda piyasa değerine göre 188. sıradadır ve kabaca 356 milyon dolar değerinde yer almaktadır.

Swope’un bahsettiği bir sonraki değeri düşük varlık, bulut tabanlı entegrasyon programı Unibright’tır (UBT). Analist, CONA (Coke One Kuzey Amerika) ve Unibright arasındaki etkileyici olası ortaklığı ortaya çıkarmak için derinlere iniyor. Swope, Unibright’ın CONA’ya iş uygulamalarında faturaları belirtme konusunda yardımcı olacağını öne sürüyor.

Unibright, 247 milyon dolar değerinde yazma zamanı, piyasa değerine göre en büyük kripto paralarda 204’te yer aldı.

Swope’un öne çıkan son projesi, küresel ticaret endüstrisine hizmet veren blockchain tedarik zinciri izleyicisi Morpheus Network (MRPH).

Swope’un araştırması, Morpheus’un Coca-Cola FEMSA ile ortaklığa kilitlenmenin eşiğinde olabileceğine inanmasına neden olur.

Morpheus en küçüğüne sahiptir piyasa değeri bu üç varlığın yazımı sırasında 80 milyon dolar değerinde.

lSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap