CryptoCompare’e Göre Bu Altcoin, Ethereum (ETH) İçin Bu Yıl Şimdiye Kadarki En Büyük Tehdit

 CryptoCompare’e Göre Bu Altcoin, Ethereum (ETH) İçin Bu Yıl Şimdiye Kadarki En Büyük Tehdit

Blockchain pazar veri sağlayıcısı CryptoCompare, 2022’nin ilk çeyreğinde (Q1) merkezi olmayan finans ortamında Ethereum’a (ETH) yönelik en güçlü tehdidi ortaya koyuyor.

yeni bir raporCryptoCompare, Ethereum’un kilitli toplam değerde (TVL) – faiz ve diğer ödüller yaratan tüm stake edilen kripto varlıklarının miktarında – durgun bir büyüme yaşadığını söylüyor.

Kripto piyasası veri sağlayıcısı, Ethereum’un rakiplerinden gelen şiddetli rekabetin, piyasa değerine göre en büyük ikinci dijital varlığın durgun büyümesinin arkasındaki nedenlerden biri olduğunu söylüyor.

“Ethereum, mevcut 150 milyar dolarlık TVL’lik (2021’in 4. çeyreğinin sonundan %20,8 düşüş) ile durgun büyümeye rağmen hakimiyetini sürdürdü (şu anda %55,6’da). Bu durgunluk, kısmen kripto varlıklarının çeyrek boyunca zayıf performansına ve aynı zamanda alternatif katman1 protokolleri arasındaki şiddetli rekabete bağlanabilir.”

CryptoCompare, esas olarak algoritmik stabilcoinleri barındırmaya odaklanan bir blok zinciri protokolü olan Terra’nın (LUNA) 2022, Q1’de Ethereum’u almada en başarılı olduğunu söylüyor.

“Örneğin Terra, 2021’den itibaren Solunavax anlatısını sürdürerek, çeyrekten çeyreğe %72.0’dan fazla bir TVL büyümesiyle 35.2 milyar dolara çıkarak son üç ayda Ethereum’a karşı en başarılı mücadeleyi kanıtladı.”

Solunavax, önde gelen Ethereum rakiplerinin üçlüsünün kısaltmasıdır – Solana (SOL), LUNA ve Avalanche (AVAX).

Kripto para piyasası veri sağlayıcısına göre, Terra’nın TVL’sindeki büyüme, sabit getiri platformu Anchor Protocol’ün çekici getirilerine bağlanabilir.

Şu anda Anchor Protocol üzerinde Terra’nın amiral gemisi stablecoin UST’yi stake etmek üretir %19.46 yıllık yüzde verim.

Piyasa değerine göre sekizinci sırada yer alan Terra, yazı yazılırken 98.39 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/DomCritelli/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap