Cyclebit, Perakendecilerin Kripto Ödemelerini Kabul Etmelerini Sağlıyor

Cyclebit şu anda BTC , ETH , LTC , BCH ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler 20 kripto para birimini desteklemektedir .

Cyclebit, satıcıların dijital varlık ödemelerini hem çevrimdışı hem de çevrimiçi ortamlarda her yerde kolayca kabul etmelerini sağlayan bir kripto ödeme işlemcisidir. Kanada, ABD, Avrupa ve Güneydoğu Asya’da kurulmuş küresel bir şirkettir.

Kripto yetiştiriciliğine tüketici ilgisi ile, birçok işletme dijital para birimlerini kabul etmek istiyor ancak gerekli bilgi ve teknolojik altyapıdan yoksun. Cyclebit bu sorunu, perakendecilere mağaza içi, çevrimiçi ve hareket halindeki satın alımlar için basit, uygun fiyatlı ve sağlam araçlarla kripto ödeme fırsatlarından yararlanmalarını sağladığı için bu sorunu çözüyor.

Cyclebit, 2019 yılında bağımsız bir işletme kuruluşu olarak başlatıldı ve ibox tarafından sağlanan bir ekosistem ve teknolojik uzmanlığa dayanıyor. Bu, ortak kaynaklarını ayda bir milyondan fazla işlem, yıllık 1 milyar dolar ciro ve teknolojisini kullanarak 200.000 POS terminali ile yerleşik bir sağlayıcıyla paylaşabileceği anlamına geliyor. Cyclebit şu anda Kanada, ABD, Tayland, Vietnam, Japonya ve Avrupa’nın belirli bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Cyclebit, kripto para birimi işlemlerini, nakitlerin işletmeler ve müşteriler için istenen özelliklerini taklit edecek şekilde işlemek için kullanır. Üstün işlem yeteneklerinden bazıları, sınırsız ve evrensel erişilebilirliği, işlem noktasında aracılık ücretini, çok yüksek düzeyde gizliliği ve çevrimdışı transferleri içerir. Cyclebit ayrıca tüm kripto para birimi işlemleri için satıcılara% 0 işlem ücreti almaktadır.

Kripto para birimleri dünya çapında daha popüler hale geldikçe, bunları kabul etmek, işletmelerin daha fazla müşteri çekmesi ve ödemelerin geleceğine hazır hale gelmesi için bir yol haline geliyor.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Boboo AMA serisi Bana isteğini sor

0
Boboo ama serisi  öncelikle bunun amacını kısaca anlatmak gerekirse, proje sahipleri mevcut olan veya yeni tanıtılması gereken projelerini bana istediğini sor başlığı ile kullanıcıların...