Digital Asset Exchange Crypto.com, Az Bilinen Üç Altcoin’i Ticaret İçin Kullanılabilir Hale Getiriyor

 Digital Asset Exchange Crypto.com, Az Bilinen Üç Altcoin’i Ticaret İçin Kullanılabilir Hale Getiriyor

Singapur merkezli borsa devi Crypto.com, üç düşük değerli altcoin için destek sunuyor.

son zamanlarda kripto.com ilan edildi Merkezi olmayan finansı, merkezi olmayan uygulamaları ve merkezi olmayan özerk organizasyonları destekleyen merkezi olmayan açık kaynaklı bir bulut ağı olan Akash Ağı (AKT) için yerel belirteç listesi.

Bulut ağı ayrıca merkezi olmayan makine öğrenimini ve yapay zekayı da destekler.

AKT yazı yazılırken 0,88 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 308. sıradaki kripto varlığı, geçen hafta %13,7 ve son 24 saatte %1,19 düştü.

Crypto.com da açılıyor destek FLUX için, ölçeklenebilir, merkezi olmayan bir bulut bilişim altyapısı olan Flux Ecosystem’in yerel yardımcı programı ve yönetişim belirteci. Flux Ecosystem, birlikte çalışabilir, merkezi olmayan bir bulut geliştirme ortamı sunan bir merkezi olmayan bilgi işlem hizmetleri ve blok zinciri çözümleri paketidir.

FLUX yazı yazılırken 1,33 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 186. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %9,5’ten fazla ve son 24 saatte %2,15 düştü.

Crypto.com ayrıca ekleme Kullanıcıların kıdemli tüccarlardan ticaret stratejilerini “kiralamalarına” olanak tanıyan bir kripto ticaret stratejisi pazarı olan Kryll’in (KRL) yerel tokeni için destek.

KRL yazı yazılırken 0,70 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 752. sıradaki kripto varlığı geçen hafta %11,5’ten fazla düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alina Spiridonova/Natalia Siiatovskaia/FotomaySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap