Digital Assets Exchange Crypto.com, Az Bilinen İki Altcoin İçin Destek Sunuyor

 Digital Assets Exchange Crypto.com, Az Bilinen İki Altcoin İçin Destek Sunuyor

Singapur merkezli borsa devi Crypto.com, kadrosuna her ikisi de kullanıcılara aktif katılım yoluyla kazanma yeteneği sunan iki küçük altcoin ekliyor.

Birincisi, egzersizi, sosyalleşmeyi, oynamayı ve kripto para kazanmayı bir araya getiren bir Web 3.0 dijital fitness protokolü olan, Kazanmak İçin Hareket Ettiren Step Uygulaması (FITFI).

kripto.com diyor Fit Finance anlamına gelen FITFI, çeşitli fiat para birimleri kullanılarak satın alınabilecek.

Proje, 2021’in dördüncü çeyreğinde başladı ve son beta lansmanından önce 113.000’den fazla kayıt aldı.

Uygulamanın oyun tarafının bir parçası olarak, kullanıcılar, değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) biçiminde dijital spor ayakkabı satın alabilecekler.

Projeler İnternet sitesi Step App’in, kullanıcıların fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken aynı zamanda diğer katılımcılarla dostane bir rekabet içinde olmalarına yardımcı olmak için “metaverse, artırılmış gerçeklik ve blok zincirinde lider teknoloji tarafından desteklendiğini” söylüyor.

Step App jetonu geçtiğimiz Salı 0,18 dolar değerinde giriş yaptı, ardından bazı dalgalı fiyat hareketleri sırasında birkaç kez tekrar ziyaret ettiği 0,34 dolarlık bir zirveye çıktı.

FITFI şu anda günde %2,41 arttı ve 0,29 dolardan el değiştiriyor.

Ayrıca almak yeşil ışık Crypto.com uygulamasından, yerel jetonu SplinterShards (SPS) kullanıcıların proje yönetimine stake etmelerini ve katılmalarını sağlayan, oyna-kazan dijital ticaret kart oyunu Splinterlands’dir.

Oyun, canavarlarla savaşan bir ortaçağ temasına sahip ve Magic the Gathering ve Hearthstone gibi klasiklerin hayranlarına hitap edecek.

projeye göre İnternet sitesi,

“Her savaşın farklı bir dövüş kuralları, toplam Mana sınırı ve oynanabilir Splinter’lar kombinasyonu var.”

Şu anda oyunun genişleyen kütüphanesinde 500’ün üzerinde benzersiz kart bulunurken, oyuncular istedikleri sayıda 60’tan fazla benzersiz oyun içi yetenekten faydalanabilir.

Blockchain teknolojisi, kart sahiplerinin, OpenSea gibi diğer pazarlarda satmak da dahil olmak üzere, uygun gördükleri şekilde, karşılıksız token (NFT) varlıklarını kullanmalarını sağlar.

Oyunun kazan-kazan modeli, katılımcıların turnuvalar, dereceli oyun ve görevler yoluyla ödüller kazanmalarını sağlar. Proje şimdiye kadar 5,7 milyon doların üzerinde ödül kazanmış olmakla övünüyor.

İki ay önce Splinterlands (SPS), medya devi Warner Music Group (WMG) ile kadrosundan sanatçıların yer aldığı arcade tarzı blockchain oyunları geliştirmek için bir anlaşma imzaladı.

Splinterlands geçtiğimiz ay boyunca 0.11 dolardan başlayan bir hız treni yolculuğuna çıktı, önce 0.09 dolar seviyesine düştü ve ardından üç gün sonra 0.13 doları aştı.

SPS, Crypto.com listesinin bir kez daha yükselmesini göndermeden önce bu haftanın başlarında 0.11$ aralığına geri döndü. Yazma sırasında, altcoin %15.51 arttı ve 0.13$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Konst787/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap