Dijital Varlık Borsası Crypto.com, Kripto Piyasaları Destek Ararken İki Düşük Sermayeli Altcoin’i Listeliyor

 Dijital Varlık Borsası Crypto.com, Kripto Piyasaları Destek Ararken İki Düşük Sermayeli Altcoin’i Listeliyor

Singapur merkezli borsa devi Crypto.com, pazar çapında bir çöküşün ortasında kadrosuna iki küçük sermayeli altcoin ekliyor.

Birincisi, birkaç popüler blok zincirinde stake etme çözümleri sunan merkezi olmayan stake platformu Lido Finance’in yönetişim belirteci olan Lido DAO (LDO).

Lido’nun merkezi olmayan özerk organizasyonu (DAO), Ethereum (ETH) tabanlı token sahiplerine proje parametreleri, yükseltmeler ve stake protokolleri üzerinde oy hakkı verir.

Mart ayında Silikon Vadisi merkezli yatırım şirketi Andreessen Horowitz açıklığa kavuşmuş Lido’yu destekliyordu çünkü proje, hem günlük kripto yatırımcılarına minimum depozito miktarları sağlayarak hem de merkezi borsalara güvenmeye bir alternatif sunarak hisse ispatı sürecini demokratikleştiriyor.

Crypto.com, LDO’nun çeşitli fiat para birimleri kullanılarak satın alınabileceğini söylüyor.

Yazma sırasında, Lido DAO, %11,29 düşüşle ve 1,39 $ fiyatla genel kripto piyasası trendini takip ediyor.

Crypto.com Uygulamasına katılacak bir sonraki altcoin, blok zinciri işlem izleme protokolü Parsiq’tir (PRQ).

Göre duyuru,

“PARSIQ, endüstriler arasında blok zinciri teknolojisi için analitik araçları içeren, farklı blok zincirlerindeki olayların gerçek zamanlı izlenmesi için yeni nesil bir platformdur.

PARSIQ ile kullanıcılar blok zinciri altyapılarını mevcut iş ve iş akışlarına kolayca entegre edebilirler.”

Yerel token PRQ, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edildi ve projenin ekosistemine güç sağlıyor. sahipleri borç vermek jetonlarını ve likidite havuzlarında staking yoluyla pasif gelir elde eder.

Salı günü, PARSIQ 0,17 doların biraz altında işlem görüyordu ancak Perşembe günü erken saatlerde %50’nin üzerinde 0,08 dolara düştü.

PRQ o zamandan beri %12,5 oranında toparlandı ve şu anda 0,09 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Monami Studio/Mingirov YuriySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap