Doğru Bir Şekilde Bitcoin Çöküşünü 30.000 Doların Altına Getiren Tüccar, Kripto Serbest Düşüşü Arasında BTC İçin Hedef Fiyatını Açıkladı

 Doğru Bir Şekilde Bitcoin Çöküşünü 30.000 Doların Altına Getiren Tüccar, Kripto Serbest Düşüşü Arasında BTC İçin Hedef Fiyatını Açıkladı

Uzun süredir 30.000 doların altında büyük bir Bitcoin çöküşü öngören bir kripto stratejisti ve tüccarı, BTC’nin ne kadar düşeceğine inandığını ortaya koyuyor.

Takma adlı kripto analisti Capo anlatır 289.400 Twitter takipçisi, Bitcoin’in serbest düşüşünün henüz bitmediğini söyledi.

O alıntılar Mevcut çöküşü tetikleyen ana güç olarak BTC’nin büyük balina transferleri kripto borsalarına aktarılıyor ve önemli miktarda Ethereum’un da kripto borsası FTX’e gönderildiği konusunda uyarıyor.

Bitcoin için düşük hedefine gelince, Capo diyor BTC’nin 21.000 ila 23.000 dolar arasında bir yere ineceğine inanıyor.

Günaydın.

Fiyatlar hedeflere yaklaşıyor. Bugün o gün olabilir.

— il Capo Of Crypto (@CryptoCapo_) 12 Mayıs 2022

analist hatırlatıyor tacirler, Bitcoin’in 6.000 $ seviyesini bıraktıktan sonra 2018’in sonlarında nasıl bir uçurumdan düştüğünü ve BTC’nin ilerlemesi için benzer bir kaderi beklediğini söyledi.

“2018’i hatırlıyorsanız, 6.000 dolarlık desteği kırdığında ne olduğunu bilirsiniz.”

Yazma sırasında, Bitcoin son 24 saatte %13 düştü ve 27,172 $ olarak fiyatlandı, bu da Temmuz 2021’den bu yana ilk kez 30.000 $’ın altına düştüğünü gösteriyor.

Capo tartışmasını şöyle sonlandırıyor: vurgulama STEPN (GMT) kazanma protokolü satın almayı düşündüğü bir altcoin olarak, ancak bir tek eğer fiyat düşmeye devam ederse.

“GMT eve geliyor… İlk hedef bu. Orada satın almazdım. ”

Kaynak: Kapo/Twitter

Kullanıcıları değiştirilemez token (NFT) spor ayakkabılarla donatan ve onları gerçek hayatta attıkları adımlar için ödüllendiren STEPN, Mart ayında yeniden piyasaya sürüldükten sonra başlangıçta %3,500’ün üzerinde bir hızla fırladı ve Nisan sonunda 0,11 dolardan 3,97 dolara yükseldi.

GMT o zamandan beri aşağı doğru ilerliyor ve 0,94 $ piyasa değeri ile yazı yazılırken %38 oranında kırmızı renkte.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/WWWoronin
Yorum Yap