Doğru Bir Şekilde Devasa Bitcoin Kazası Olarak Adlandıran Deneyimli Tüccar, En İyi Kripto Varlığındaki Görünümü Güncelledi

 Doğru Bir Şekilde Devasa Bitcoin Kazası Olarak Adlandıran Deneyimli Tüccar, En İyi Kripto Varlığındaki Görünümü Güncelledi

Tecrübeli tüccar Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) ciddi bir fiyat düşüşüne yönelebileceğini düşünüyor.

Bitcoin’in 2018 çöküşünü doğru olarak adlandırdığı için kripto çevrelerinde ün kazanan Brandt, anlatır 633.200 Twitter takipçisi BTC’nin 27.000 $’a düşebileceğini söyledi.

Hareket, yazı yazılırken 39.627.71 dolardan işlem gören Bitcoin için %31’den fazla bir düşüşü temsil edecek. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı geçen hafta %2’den fazla ve son 30 günde %7’den fazla düştü.

Brandt ayrıca Nasdaq-100 endeksinin 2000’lerin başındaki dot-com çöküşünü yansıtıyor olabileceğini düşünüyor. söyleyerek Twitter’da grafiğin ona bir deja vu yaşattığını söyledi.

“’Her şey yeniden Deja Vu.’
– Yogi Berra, 20. yüzyılın sonlarında Amerikan filozofu.”

Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Brandt’in Nasdaq ile ilgili tahmini doğruysa, Bitcoin için zorlu günler gelebilir.

Daha bu hafta, popüler kripto tüccarı Jason Pizzino, Bitcoin’in endeksle nasıl yüksek oranda ilişkili olduğunu özetledi.

Analisti açıklar,

“Aşmamız gereken bazı zorluklar Nasdaq’tan ayrılmak…

Sorun, Nasdaq’ın kendisinde, Nasdaq’ta daha fazla olumsuzluk içinde olabileceğimiz için yatıyor, bu da Bitcoin ve Ethereum’da ve tabii ki kripto para birimlerinde daha fazla olumsuzluk anlamına geliyor.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/jamesteohart/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap