Doğru Bir Şekilde Mayıs 2021 Çöküşünü Arayan Analiste Göre Bitcoin Çökerse Gerçekçi Bir Hedef

 Doğru Bir Şekilde Mayıs 2021 Çöküşünü Arayan Analiste Göre Bitcoin Çökerse Gerçekçi Bir Hedef

Mayıs 2021 pazarının çöküşünü tahmin eden kripto analisti, BTC’de uzun vadeli yükselişini sürdürse bile Bitcoin’in (BTC) kayda değer bir düşüş nedeniyle olabileceği konusunda uyarıyor.

Popüler takma adlı analist Dave the Wave sağlar 2020 yazına kadar uzanan bir Bitcoin grafiğine sahip 97.500 Twitter takipçisi, 2021 yılının Nisan ayında meydana gelen fiyat kapitülasyonlarını ve Kasım ayından bu Ocak ayına kadar süren uzun süreli düşüşü vurguluyor.

Bu ayın başlarında başlayan son ralli başarısız olurken Dave, Bitcoin için potansiyel bir dip olarak 25.000 doları görüyor.

“25K bölgesine bakarak önceki ikisiyle karşılaştırılabilir bir Bitcoin hareketi alırsak.”

Kaynak: Dalga Dave/Twitter

Grafik gurusu daha sonra endişeli yatırımcıları sakinleştirmeye çalışır: istihdam Teknik analiz (TA), Bitcoin’in 2013 yılına dayanan haftalık mumlardaki yıllık hareketli ortalamasına bakarken.

“Yukarı aşağı, yukarı aşağı, yukarı aşağı.

Bir günden diğerine sersemlemeyecekseniz, biraz eski moda TA kullanırsınız… örneğin bir yıllık hareketli ortalama…”

Kaynak: Dalga Dave/Twitter

Dave the Wave, BTC analizini şu şekilde tamamlıyor: gösteriliyor Her biri bir yıl süren birkaç azalan takoza rağmen, Bitcoin’in nispi fiyatı ve uzun vadeli görünümü her ikisi de yükselişini sürdürüyor.

“Bu kadar depresif bir beslenme gördüğümü sanma. [Crypto Twitter] önceki. Belki de önceki yutturmacaya eşit ve zıt tepki.

İnsanları hatırlayın, sağlam bir düzeltme alsak bile makro boğa kalır.

Sadece birim önyargısı olanlar Bitcoin fiyatının burada hala yüksek olduğunu görmüyor.”

Kaynak: Dalga Dave/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin günde %2,96 arttı ve 39,173 dolardan işlem gördü.

BTC, Salı günü 38.111 dolara kadar düşmeden önce haftanın başlarında 40.000 dolar seviyesini kısa bir süreliğine yeniden ele geçirdi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vadim Sadovski
Yorum Yap