Dünyanın En Büyük Varlık Yöneticisinin Artık Bir Kripto ETF’si Var

 Dünyanın En Büyük Varlık Yöneticisinin Artık Bir Kripto ETF’si Var

Bu makaleyi paylaş

BlackRock, blok zincirinin “bankasız milyarlarca tüketici için finansal katılımı sağlama” potansiyeline dikkat çekti.

BlackRock Blockchain ve Tech ETF’yi Başlattı

Kitaplarında yaklaşık 10 trilyon dolar ile dünyanın en büyük varlık yöneticisi olan BlackRock, blok zincirinde yükselişte.

Amerikan firması, özellikle blockchain teknolojisi, kripto para birimi ve teknoloji şirketlerine odaklanacak olan iShares borsa yatırım fonu adı verilen yeni bir ETF’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu, birçok yüksek net değerli kurumsal oyuncu da dahil olmak üzere BlackRock müşterilerinin, Bitcoin ve Ethereum gibi değişken varlıklara doğrudan yatırım yapmak zorunda kalmadan kripto endüstrisine maruz kalabilecekleri anlamına geliyor.

BlackRock, bu yılın başlarında SEC’e fon için bir başvuruda bulundu ve “blockchain ve kripto teknolojilerinin geliştirilmesi, inovasyonu ve kullanımında yer alan ABD’li ve ABD dışı şirketlerden oluşan bir endeksin yatırım sonuçlarını takip etmeye çalıştığını söyledi. ”

Fon, geçen yıl bu zamanlar unutulmaz bir şekilde halka açılan önde gelen kripto para borsası Coinbase’e %11,45’lik bir tahsisat sunuyor. Dahil edilen diğer firmalar arasında Bitcoin madencilik şirketleri Marathon Digital Holdings ve Riot ile ödeme devi PayPal yer alıyor.

bu iShares web sitesi Blockchain ve kripto para biriminin yıkıcı potansiyeline işaret ederek, teknolojinin “kişisel verilerin bağımsızlığına ve kontrolüne izin verirken, milyarlarca bankasız müşteri için finansal içermeyi mümkün kıldığını” belirtiyor. Bu sırada, tam bir rapor Fona eşlik eden belgelerde, küresel tecritlerin ardından Y kuşağı arasında “merkezi olmayan dijital ekosistemlere” yönelik artan talebe dikkat çekiyor.

Fon lansmanı, geleneksel finans dünyasının giderek kripto ile iç içe geçmesiyle geliyor. Bu haftanın başlarında Fidelity, müşterilerin Bitcoin’i 401 (k) emeklilik fonlarına tahsis etmesine izin vereceğini duyurdu.

BlackRock’un kendisi de son zamanlarda alana daha fazla dahil oldu ve en son, DeFi ve kripto para ekosisteminin merkezi haline gelen 50 milyar dolarlık Circle tarafından işletilen stabilcoin olan USDC için nakit rezervlerini yöneteceğini duyurdu.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

401(k) Emeklilik Hesaplarında Bitcoin’e İzin Vermek İçin Sadakat

Yönetim altındaki 4,2 trilyon doların üzerinde varlığa sahip dünyanın en büyük dördüncü varlık yöneticisi olan Fidelity Investments, bugün müşterilerinin emekliliklerinin bir kısmını tahsis etmelerine izin vereceğini duyurdu…

Circle 400 Milyon Dolar Artırdı, USDC İçin Sermaye Piyasası Başvurularını Gözetledi

Piyasadaki en büyük ikinci merkezi sabit para biriminin arkasındaki ABD merkezli şirket olan Circle, BlackRock, Fidelity, Marshall Wace ve Fin Capital dahil olmak üzere bir finansman turunda 400 dolar topladı. USDC İhraççı Çemberi…

BlackRock Yakında Müşterilerine Kripto Ticareti Sunabilir

Varlık yönetimi devi BlackRock, Coindesk’in görüştüğü kaynaklara göre müşterilerine kripto para birimi ticareti sunmayı planlıyor. Bu kaynaklara göre Kurumsal Müşteriler Büyük ihtimalle Kripto Ticareti Alacak…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap