Durgunluk Sırasında Kripto Karanlık At Varlık Sınıfı mı? En İyi Analist Kimsenin Hakkında Konuşmadığı Bitcoin Grafiği Gösteriyor

 Durgunluk Sırasında Kripto Karanlık At Varlık Sınıfı mı?  En İyi Analist Kimsenin Hakkında Konuşmadığı Bitcoin Grafiği Gösteriyor

Popüler kripto tüccarı Nicholas Merten, şu anda kimsenin bahsetmediği çok önemli bir Bitcoin (BTC) tablosu olduğunu düşünüyor.

Yeni bir video oturumunda, analist anlatır 515.000 YouTube abonesi, Bitcoin’in borsa endeksleri tablosuna karşı uzun vadeli bir yükseliş modeli gösterdiğini söyledi.

Merten, Bitcoin’in riskli bir varlık olduğu konusundaki geleneksel bilgeliğin, teorik olarak, ABD Merkez Bankası’nın niceliksel sıkılaştırmaya girdiği zamanlarda BTC’nin hisse senetlerinden iki veya üç kat daha fazla satması gerektiğine inanmasına yol açacağını açıklıyor.

Ancak kripto analistine göre durum böyle olmadı. Kanıt olarak BTC/Nasdaq Composite (BTCUSD/IXIC) grafiğine işaret ediyor.

“Şuradaki tabloya bir bakın. 2020 yılının Aralık ayından beri, oran sürekli olarak sağlıklı hale geldi. [higher lows] her seferinde. Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse, burada Kasım – Aralık’ta bir önceki düşük seviyeden yeni en düşük seviyeye kadar oranda %48’lik bir artış var. Bitcoin, hisse senetlerini %48 oranında geride bıraktı.”

Kaynak: Nicholas Merten/YouTube

Merten, ekonomik durgunluk zamanlarında Bitcoin’in “karanlık bir at” varlığı olabileceğinin altını çiziyor.

“Hisse senetleri mutlak bir panik modunda olsa bile, Bitcoin fiyatı oldukça iyi durumda. Burada fiyatta daha yüksek dipler yapıyoruz ve burada yılın başından beri kısa vadede biraz daha yüksek zirveler yapıyoruz. Bu gerçekten ilginç. Bu göz ardı edilemeyecek bir şey.”

Analist, Bitcoin’in kriptoyu hisse senetleriyle olan korelasyonundan ayırabilecek hisse senetlerine karşı “sismik bir kama” oluşturduğunu söylüyor.

Bitcoin, yazı yazılırken son 24 saatte yaklaşık %4 artışla 40.544.95 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia/herryfaizal
Yorum Yap