Elon Musk’ın Twitter Devralması Bir Altcoin İçin Büyük Ralliyi Güçlendirecek, En İyi Kripto Tüccarı Diyor

 Elon Musk’ın Twitter Devralması Bir Altcoin İçin Büyük Ralliyi Güçlendirecek, En İyi Kripto Tüccarı Diyor

Üst düzey bir kripto para analisti, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma planları arasında hızla yükselebilecek bir dijital varlığın adını veriyor.

Sahte kripto tüccarı Altcoin Sherpa, 174200 Twitter takipçisine Dogecoin’in (DOGE) Twitter satın alma süreci devam ederken “ilginç ticaret fırsatları” sunabileceğini söyledi.

Elon Musk, Aralık 2021’de köpek temalı kripto varlığının karşılaştığı her şeyden daha iyi bir para birimi olduğunu söyleyen sadık bir Dogecoin hayranı.

“DOGE: Bir süreliğine kalıcı bir DOGE rallisi beklemiyorum. Benim düşünceme göre, köpek parası genellikle perakende bir döngünün sonuna yaklaştığını işaretleyerek yığılmaya başladığında güçlü bir şekilde gider. Bununla birlikte, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması bazı ilginç ticaret fırsatları yaratabilir.

Bunun, arada bazı çılgın Elon Musk ani yükselişleri ile şimdilik esas olarak parçalanıp birikmesini bekliyorum. ”

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

DOGE, Twitter yönetim kurulunun Musk’ın mikro-blog platformunu satın alma teklifini kabul ettiğini açıklamasının ardından bu hafta başlarında %15’in biraz üzerinde yükseldi.

Dogecoin yazı yazılırken 0.1399$’dan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa ayrıca piyasa değerine göre en büyük iki kripto para birimini de analiz ediyor. kripto tüccarı diyor Ethereum’un (ETH), Bitcoin’e (BTC) göre daha boğa piyasası yapısına sahip olduğunu söyledi.

“ETH: BTC’den farklı olarak, ETH hala son düşük seviyelerinin oldukça üzerinde ve hala yükseliş piyasası yapısına sahip (BTC de öyle ama daha yakın). Ethereum için daha yüksek bir düşük oluştuğunu görmek isterim. Yine de, her zaman olduğu gibi yine de BTC’nin insafına kaldığını düşünüyorum – BTC tankları varsa, ETH de öyle olacaktır.”

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Ethereum/Bitcoin çifti söz konusu olduğunda, kripto tüccarı tahmin eder ETH/BTC’nin minimumda haftalarca değişmeye devam etmesi muhtemel.

“ETH/BTC: Bu bir yıldır ortalıkta dolanıyor, pek bir şey yapmıyor. BTC sağlıklı bir yere gelene kadar bundan büyük bir hareket beklemiyorum ve haftalar/aylarca daha fazla konsolidasyona devam ettiğimizi düşünüyorum.”

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia/Tithi Luadthong
Yorum Yap