En İyi Analist, 2023’e Kadar Büyük Bitcoin (BTC) Rallisi Öngörüyor, Mevcut Düzeltmenin Tüccarları Sarsmak İçin Tasarlandığını Söyledi

 En İyi Analist, 2023’e Kadar Büyük Bitcoin (BTC) Rallisi Öngörüyor, Mevcut Düzeltmenin Tüccarları Sarsmak İçin Tasarlandığını Söyledi

Popüler bir kripto stratejisti, Bitcoin’in (BTC) yıl sonuna kadar güçlü bir ralli başlatmasını beklediğini ve mevcut düşüş eğiliminin tüccarları piyasadan uzaklaştırmak için tasarlandığını belirtti.

Sahte analist Credible 328.200’ünü anlatıyor heyecan BTC’nin 2023 yılına kadar 100.000 doların üzerine fırlamadan önce son düzeltme aşamasından geçtiğini takipçilerine aktarıyor.

“Orta döngü düzeltmeleri sizi sarsmak için tasarlandı ve oldukça etkililer. Mart kapitülasyon etkinliği sırasında BTC %1,500 koşmadan önce BTC’yi 10 bin doların altında satan adamlara sorun. Sabır. [High timeframe] yapı bozulmadan kalır. Gerçekten oldukça basit.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Credible’ın grafiğine bakıldığında, Bitcoin’in piyasa yapısı, daha yüksek ve daha yüksek dipler yazdırmaya devam ederken yükselişini sürdürüyor.

Kısa vadede Credible, Bitcoin’in trendini tersine çevirmeden önce 36.400 dolara geri çekildiğini gördüğünü söylüyor.

“YEŞİL’de gördüklerimizin burada TURUNCU’da tekrarını arıyoruz. Bu, talebe doğru süpürülmemiş düşüklerin süpürülmesi ve ardından tersine çevrilmesidir. Daha önce bahsettiğim, 36 bin doların altındaki yüksek bir zaman diliminde geçersiz kılınacak yüksek bir zaman dilimi yükseliş sapmamız var, bu yüzden bizi orada uzun süre görmek istemiyorum. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin son 24 saatte %6’nın üzerinde düşüşle 38,071 dolardan işlem görüyor.

Credible ayrıca, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve’ün (CRV) fiyat hareketini de izliyor. Kripto analistine göre, CRV ayrılmadan önce büyük olasılıkla acil desteğine geri dönecek.

“Son grafiğimden bu yana direnci reddettik ve daha yüksek bir dip koyduk. Üç aydır bu konsolidasyon yapısındayız. BTC gibi, CRV’nin de tam bir geri dönüşe dayandığını düşünüyorum. 2.20-2.40$’a geri çekilme ve ardından bir direnç kırılması arayışı.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Eğri şu anda geçen gün %13’ün üzerinde düşüşle 2.36$’dan el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Urboshi/Chuenmanuse
Yorum Yap