En İyi Analist Austin Arnold, 5 Kripto Paranın Devasa Yükseliceğini Söyledi

 En İyi Analist Austin Arnold, 5 Kripto Paranın Devasa Yükseliceğini Söyledi

Yakından takip edilen kripto tüccarı ve etkileyici Austin Arnold, devasa bir yukarı yönlü potansiyel sunduğunu söylediği gözden kaçan beş altcoin adını veriyor.

Yeni bir videoda Arnold, kripto piyasalarındaki mevcut düzeltmeye bir “fırsat denizi” olarak bakıyor ve listesinden Injective Protocol (INJ) ile başlıyor.

Injective Protocol, Arnold’un Shark Tank tecrübeli Mark Cuban, Pantera Capital ve BlockTower gibi ağır yatırım ağırlıkları tarafından desteklendiğini belirttiği merkezi olmayan bir türev borsasıdır. Ayrıca, başlangıçta verilen INJ tokenlerinin bir yıllık bir kilitlenme aşamasında olacağından ve yatırımcılara biraz güvenlik sağlayacağından bahsetti.

Göre CoinGecko, INJ, Kasım 2020’deki en düşük 0,65 $ ‘dan şu anki değeri olan 14,95 $’ a fırladı ve beş ayda% 2,200 kazançları temsil ediyor.

Arnold’un bir sonraki kripto para listesi, kripto varlıkları için küresel bir ödeme altyapısı olan Celo’dur. Telekomünikasyon devi Deutsche Telekom’un Celo ağına zaten yatırım yaptığı gerçeğini gündeme getiriyor.

“Celo hiçbir şekilde küçük ölçekli bir proje olmasa da, kesinlikle izlenmesi gereken bir jeton …

Bu sadece bir ilk değil [Deutsche Telekom] kripto altyapısına yatırım yapmak ve atlamak için, ancak şimdi Celo’nun bazı tokenlerini de HODL ediyorlar. İlginç.”

Tüccar listesinde üçüncü sırada yer alan Yield App (YLD), Arnold’un merkezi olmayan finans (DeFi) alanını ana akım benimsemeye yaklaştırdığını söyledi.

“Radarınıza yerleştirmek için nispeten daha yeni / daha düşük kapasiteli bir proje, ancak benim için öne çıkan iki şey hemen dışında. Birincisi, Yield Uygulaması, herkesin her yerde DeFi’ye yatırım yapmasına olanak tanıyan tam lisanslı bir fintech şirketidir. Ve iki numara, birkaç hafta önce, Yield App, kullanıcılara% 20’ye kadar APY (yıllık yüzde getiri) kazanma fırsatı veren Ethereum fonunu başlattı …

Sevdiğim şey, bir şekilde güneş ışığını bir yere bırakmaları, DeFi, şimdiye kadar gölgelerde yaşamışlar. DeFi ile amaç, onu herkese ulaştırmaktır. Yield App lisanslı bir fintech şirketidir ve dünya çapındaki sezgisel web platformu sayesinde, uzun, karmaşık ve genellikle maliyetli bir kazanç sürecinden geçmeden DeFi ürünlerinden getiri elde etmeye başlayabilirler. “

Arnold’a göre gözden kaçan bir diğer kripto varlığı, içerik oluşturucuların veya etkileyicilerin kendi tokenlerini oluşturmalarına ve sadakat avantajları gibi belirli işlevleri yerine getirmelerine olanak tanıyan bir sosyal token platformu olan Rally’dir (RLLY). Arnold, Coinbase Ventures’ın bir RLLY yatırımcısı olarak listelendiğini, ancak jetonun hala San Francisco merkezli kripto borsasının platformunda olmadığını belirtti.

Arnold’un listesindeki son altcoin, NFT (değiştirilemez token) platformu Origin Protocol’ün yerel varlığı olan OGN’dir. Tüccar, yeni ortaya çıkan proje için bir yükseliş faktörü olarak Origin Protokolü’nün Google ile ortaklığına dikkat çekiyor.

“Genel olarak NFT alanı giderek büyüyor ve OGN’nin bugün listemizi oluşturmasının nedeni, Origin Protokolünün yakın zamanda bir NFT pazarı için Google Cloud ile ortaklık kurması. Yani evet, OpenSea gibi şu anda kripto topluluğunda popüler olan – hala var olan yerlerimiz var. Bu sadece potansiyel kitleyi çok daha fazla insana açıyor. “

benSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap