En İyi Analist Benjamin Cowen Kripto Uyarısı Verdi, Ciddi Bitcoin Satış Artış Riski Uyardı

 En İyi Analist Benjamin Cowen Kripto Uyarısı Verdi, Ciddi Bitcoin Satış Artış Riski Uyardı

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) tarihsel performansının, şu anda altcoinlere yatırım yapmanın riskli olduğunu gösterdiğini söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Cowen anlatır 729.000 YouTube abonesi, 2018’deki Bitcoin fiyat hareketinin, kıyaslama kripto para birimi düşmeye devam ederse altcoin piyasasına ne olacağını ima ettiğini söyledi.

“Geçmişte neler olduğuna bakmamız ve daha düşük bir düşüş yaparsak ne olacağını söylememiz gerekiyor. Bitcoin piyasasına karşı altcoin piyasası değişiyor. Bunu anlamanın en iyi yolu Bitcoin hakimiyetine bakmaktır. [the ratio between the market cap of Bitcoin to the rest of the cryptocurrency markets].

Şu anda hakimiyet, 2018 Haziran’ındakiyle aynı seviyede, aynı seviyede ve sonra hakimiyet arttı… 2018 Haziran’da ne oldu? Bitcoin’in daha düşük bir dip yaptığı yer burası.”

Cowen, Bitcoin’in daha düşük bir düşüş yaşaması durumunda altcoin değerlemelerinin temelden değişebileceğini ve bunun gerçekleşmesinin muhtemel olduğunu söylüyor.

“Bitcoin’in daha düşük bir düşüş yapıp yapmayacağını henüz bilmiyoruz, ancak bunun olma riski olduğunu söyleyebilirim, çok yüksek bir risk. Bitcoin daha düşük bir dip yaparsa, piyasanın yapısı tamamen değişir. Bunun nedeni, boğaların, daha yüksek dip seviyelerine geldiğimiz için hala bir boğa piyasası olduğu tezine artık tutunamamaları.

O zaman boğaların biraz zemin vermesi ve bunun sadece uzun bir yan aşama olduğunu söylemesi gerekiyor. Yine haklı olabilirler ve böyle görünebilir, ancak en azından kısa vadede boğa piyasası olduğu argümanı sona erebilir.”

Cowen, Bitcoin’in şimdiki ve 2018’deki performansında, BTC ve altcoin piyasasının potansiyel görünümünü ortaya koyan paralelliğe işaret ediyor.

“Aslında, daha düşük bir düşük seviyeye ulaşırsak, o zaman aşağı inmeli ve bu aralığın altını test etmeliyiz, tıpkı 2018’de geri dönüp 6 bin dolarlık aralığın altını test etmemiz gerektiği gibi. Bunu düşünmenin yolu, 30 bin dolarlık aralığın, 2018’deki 6 bin dolarlık aralığınıza benzer bir tür aralığıdır.

Burada, aşağı inmeye devam ettiğimiz aralık 6 bin dolardı, ama burada 30 bin dolara daha yakın olduğunu iddia edebilirsiniz, temelde aşağı yukarı aynı aralık. 6 bin dolar ve 30 bin dolarınız var. Buradan buraya zemin 5 kat arttı, ancak yapı hala biraz benzer.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Marian Salabai/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap