En İyi Analist, Bitcoin’in (BTC) Ayı Piyasasına Hızla Yaklaştığını Söylüyor – Ama Bir Yakalama Var

 En İyi Analist, Bitcoin’in (BTC) Ayı Piyasasına Hızla Yaklaştığını Söylüyor – Ama Bir Yakalama Var

Popüler bir kripto stratejisti, piyasalar hafta başındaki düşüşten kurtulurken Bitcoin (BTC) için bir kez daha yükselmek için bir fiyat tabanı ve gerçekçi bir zaman çizelgesi belirliyor.

Sahte kripto analisti Inmortal anlatır 155.300 Twitter takipçisi, BTC’nin geçen haftaki en son %25’lik kapitülasyonunun ardından, önde gelen dijital varlığın 25.000 ila 30.000 dolar arasında sağlam durmasını beklediğini söyledi.

“Bence böyle olacak.”

Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Tüccar, yatırımcıları sabırlı olmaları konusunda uyarıyor. getirir Bitcoin’in mevcut piyasa döngüsünün sadece yarısında olduğunu gösteren bir grafik.

“Önceki döngülerde dibi bulmak yaklaşık 400 gün sürdü.

Mevcut döngüde, zirveden bu yana 178 gün geçti.

Yani bu döngü benzerse, yolun yarısındayız.”

Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Inmortal analizini şu şekilde bitiriyor: karşılaştırma BTC’nin 2022 fiyatı, Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 $’a yükselmesinden önce geçen yılın ilkbahar ve yaz başındaki fiyatına yükseldi. Analiste göre, mevcut aşağı yönlü grafik şekli 2021’inkiyle aynı.

“3D’de sadece küçük bir sapma.”

Kaynak: Ölümsüz/Twitter

Bitcoin, Pazartesi günü haftalık en düşük seviyesi olan 30.269$’dan biraz toparlandı ve BTC şu anda yatay işlem görüyor ve 30.959$ fiyat etiketi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.
Yorum Yap