En İyi Analist, Bitcoin’in Enflasyon Riskinden Korunması Olarak Altın ve Gayrimenkulü Aştığını Söyledi – İşte Nedeni

 En İyi Analist, Bitcoin’in Enflasyon Riskinden Korunması Olarak Altın ve Gayrimenkulü Aştığını Söyledi – İşte Nedeni

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) altın ve gayrimenkulden daha iyi bir enflasyon koruması haline geldiğini söylüyor.

Benjamin Cowen’in YouTube kanalıyla ilgili yeni bir tartışmada, InvestAnswers sunucusu, ortalama insanların giderek artan bir şekilde enflasyonun farkına vardığını ve geleneksel varlıkların sorunu her zaman çözemeyeceğini açıklıyor.

“Çit nedir? Üç seçenek: bir, piyasadan fiyatlandırılırsınız [because] gayrimenkulün nakit alıcıları. İkincisi, bu altın, ancak %20 satın alma gücü düşüşüyle, altın yılda %20 artmıyor. Bundan çok daha fazla alfaya sahip bir şeye ihtiyacınız var.”

Analist, bankada para tutmanın, sermayelerini korumak isteyen zengin insanlar için de işe yaramadığını söylüyor. Boşluğun, Bitcoin’in enflasyondan korunma olarak anlatısının hüküm sürdüğü yer olduğunu söylüyor.

“Çok parası olan insanların şu anda gerçekten o çiti aradıklarına dair birçok rapor duyuyorum. Bir banka hesabındaki net değerlerinin üçte biri üzerinde oturuyorlar. Ayda %2 değer kaybediyorlar. Hesapları yapmışlar.

Yani bankada 5 milyon dolarınız var, %2 kaybediyorsunuz. Bir sürü AirBnB gibiler. Bu birkaç yat kiralama…

Bu matematiği kafalarında yapıyorlar. ‘Bunu hızlı bir şekilde düzeltmemiz gerekiyor’ diyorlar ve hepsi zaten hisse senetleriyle, hepsi gayrimenkulle ilgileniyorlar, ancak nakit bakiyeleriyle ne yapıyorlar? O pazar geldiğinde, orada olmak için sadece anlatıya ihtiyacımız var.

Anlatım işe yaramadı çünkü rakamlar işe yaramadı çünkü fiyat biraz manipüle edildi, bastırıldı, ama bana kalırsa, bu gezegende tek bir sabit varlık var ve ben baktım ve o da şu: Bitcoin.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Jaswe
Yorum Yap