En İyi Analist, Kripto Piyasası Düzeltmesi Arasında Ethereum, Avalanche ve Polkadot için Önde Neler Olduğunu Haritalıyor

 En İyi Analist, Kripto Piyasası Düzeltmesi Arasında Ethereum, Avalanche ve Polkadot için Önde Neler Olduğunu Haritalıyor

Popüler bir kripto analisti, dijital varlık piyasasındaki düzeltme devam ederken Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Polkadot (DOT) için tahminler veriyor.

Yeni bir videoda, takma adlı analist Cheds 45.700 abonesine, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un 2.000 $ seviyesinin altına düşebileceğini, çünkü (BTC) fiyatının piyasada ağırlığını düşürmeye devam edeceğini söylüyor.

“Buna baktığınızda, bunun harika bir hareket olduğunu görebiliyorsunuz, kayaklarını biraz aşan türden ve muhtemelen daha aşağılara inecek. Bir ticaret için 1.800 dolar, 1.800 ila 2.000 dolar arasında çok daha fazla ilgileniyorum. Bence muhtemelen düşecek çünkü Bitcoin düşeceğini düşünüyorum, ancak Bitcoin’in düşeceğini düşünmeseydim yine de grafiğe bakar ve bu grafiğin düşeceğini düşünürdüm.”

Piyasa düzeltmesinin aynı zamanda Ethereum meydan okuyucusu Avalanche’ın bozulmasına neden olduğunu söylüyor. Cheds’e göre, AVAX şu anda daha fazla düşüş eğilimine hazır görünüyor.

“Bu iyi değil. Yani, minimal olarak, muhtemelen bunu kırmak için muhtemelen düşük 50’leri test edeceksiniz gibi görünüyor… Aşağı hareketiniz var ve bir tür yükselen kanalınız ve kanaldan bir kopuşunuz var. Düşüncenizi basitleştirin: Elinizde olan bu: bir hamleniz var, bir konsolidasyonunuz var ve daha sonra potansiyel olarak bir ara ve bunun devamı var. İyi görünmüyor.”

Birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’a bakan analist, DOT’un mega bir düşüş trendinde olduğunu söylüyor. DOT’un şu anki 15.46 $ fiyatının altına önemli bir düşüş daha hazırladığını söyledi.

“Buradaki momentum mega aşağı gibi. Bu gerçekten güçlü bir satış sinyali, kısa bir sinyal. Ticarette olduğunuzu düşünme nedeninizden kendinizi çıkarmalısınız… Fiyatta bunu görüyorsunuz. Momentumu görüyorsunuz. Bu, DOT’ta 10 üzerinden 9, 10 üzerinden 10 satış veya kısa sinyal gibidir. Pek iyi görünmüyor.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap