En İyi Analist, XRP ve Litecoin için Büyük Koşunun Geldiğini Söyledi, Bir Metriğin Sonraki Kripto Boğa Döngüsünü Tetikleyeceğini Öngördü

 En İyi Analist, XRP ve Litecoin için Büyük Koşunun Geldiğini Söyledi, Bir Metriğin Sonraki Kripto Boğa Döngüsünü Tetikleyeceğini Öngördü

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, XRP ve Litecoin’de (LTC) rallileri tahmin ediyor ve önemli bir ölçümün dijital varlık piyasalarının bir sonraki büyük boğa aşamasını ateşleyeceğini söylüyor.

Analist, 584.000 Twitter takipçisine XRP’nin Bitcoin çiftinde (XRP/BTC) sıkıştırıyor gibi göründüğünü ve bir çıkış için toplandığını söylüyor.

“Bu grafik, 2014 ve 2017’deki önceki döngüye çok benziyor.

Görünüşe göre XRP’de yine o büyük koşuyu yaşayacağız.

Grafik ne kadar sıkışırsa, kırılma o kadar ağır olur ve herkes o pozisyona koşar.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Yazma sırasında, XRP son yedi gün içinde %2 artışla 0,78 dolardan işlem görüyor.

Tıpkı XRP gibi, Van de Poppe de tahmin eder Litecoin de oldukça uzun bir düşüş trendinden sonra yükselişe geçecek.

Kripto analisti, kripto gerçekten tekrar harekete geçmeden önce bir metriğin tersine dönmesini beklediğini söylüyor. Ona göre, USD’yi fiat para birimleri sepetine sabitleyen ABD doları endeksi (DXY), yaklaşık 1 yıllık rallisinde seyrini tersine çevirmeli.

“Hala bunun dönmesini bekliyorum, ardından kripto partisi başlayacak.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Analist ayrıca bir çift düşük değerli altcoin izliyor. Van de Poppe, Bitcoin’in hash gücüyle desteklenen varlıklar sunan bir blok zinciri olan Syscoin’in (SYS) şu anda boğalar için çekici bir destek seviyesinde olduğunu söylüyor.

“Basit, eğer tutarsa ​​uzun sürecek bir seviyeye bakardım.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Van de Poppe, bir kripto varlık grafiğinin tüm altcoin piyasasını kapsadığını söylüyor. Analiste göre, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Orion Protocol (ORN), bazı tüccarlar düşüş fiyat hareketinden uzaklaşsa bile, boğalar için uzun vadeli fırsatlar sunuyor.

“Bu grafik, altcoinlerin mevcut durumunun bir temsilidir.

Yerdeler ve bir yıldır ayı piyasasındalar.

Piyasadan çıkmak yerine, onlara girmenin zamanı geldi.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Vladimir SazonovSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap