En İyi Analiste Göre Ethereum Rakipleri Polkadot, NEAR ve İki Ek Altcoin için Sırada Ne Var?

 En İyi Analiste Göre Ethereum Rakipleri Polkadot, NEAR ve İki Ek Altcoin için Sırada Ne Var?

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, Ethereum meydan okuyucuları Polkadot (DOT) ve Near Protocol (NEAR) dahil olmak üzere dört altcoin için neler olduğunu haritalıyor.

Van de Poppe, 587.800 Twitter takipçisine, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un %35’lik bir artışta bir şans elde etmek için acil direncini ortadan kaldırması gerektiğini söyledi.

“Çok basit bir tablo. 20 doları kırmak gerekiyor ve ardından 27 dolar geliyor.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Yazma sırasında, Polkadot 18.21 $ karşılığında el değiştiriyor.

Sırada, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan Near Protocol var. Van de Poppe’ye göre, 17.70 dolar ve 20 dolar dirençlerle 13 dolar civarında destek kurmak için Near’a bakıyor.

“Bu değişmedi. Bunu 13 dolar civarında özlemle hala ilgileniyorum. ”

Kaynak: VCryptoMichNL/Twitter

YAKIN, yazı yazılırken 15.03 $ değerindedir.

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan VeChain’dir (VET). Van de Poppe, MEÖ için iki yükseliş senaryosuna baktığını söyledi.

“- Ya 0,058 dolarlık çevirme, bir miktar yukarı yönlü devam etmek için harika bir uzun olurdu.

– Ya da test edilecek desteğin bir sonraki seviyesi olarak 0,05 dolara bakıyorum.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

VeChain şu anda son 24 saatte yaklaşık %5 artışla 0,05 dolardan işlem görüyor.

Analistin radarındaki son jeton, kullanıcıları değiştirilemez jeton (NFT) spor ayakkabılarla donatan ve onları gerçek dünyada adım attıkları için ödüllendiren bir yaşam tarzı jetonu olan STEPN (GMT).

Van de Poppe’ye göre, ağır bir düzeltme hareketinden kaçınmak için GMT 3,20 doların üzerinde kalmalıdır.

“Bu, devam etmeye hazır görünüyor, ancak 3.20 $ bölgesinde bazı işlemlerin peşinde olacağım. Eğer bu kaybolursa, düşüşün oldukça ağır olabileceğini düşünüyorum, bu yüzden hedef alırdım. [the] Bazı kafa derisi uzunları için 3,20 dolarlık bölge. ”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Yazma sırasında GMT, 3,31 ABD doları değerindedir.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/zeber/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap