En İyi Kripto Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) Önümüzdeki Aylarda Dalgalı Olacağını Söyledi – İşte Nedeni

 En İyi Kripto Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) Önümüzdeki Aylarda Dalgalı Olacağını Söyledi – İşte Nedeni

Geniş çapta takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki aylarda net bir yön olmadan ticaret yapacağını tahmin ediyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Cowen anlatır 732.000 YouTube abonesi, Federal Rezerv faiz oranlarını yükseltmek de dahil olmak üzere enflasyonla mücadele çabalarını yoğunlaştırırken Bitcoin’in “oldukça dalgalı aylar” yaşayacağını söyledi.

“Fed, yıl boyunca faiz oranlarını yükseltmeye devam ederken ve biz onlarla bilançoyu yuvarlamak ve nihayetinde enflasyonla mücadele etmekle uğraşırken, hala önümüzde oldukça dalgalı aylar olduğunu düşünüyorum.”

Kripto para analisti, amiral gemisi kripto para biriminin ikna edici bir şekilde mevcut ticaret aralığından çıkması için Bitcoin’in iki temel direnç seviyesinin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

“Kısa vadeli sürekli bir sıçrama durumunda, daha önce de söylediğim gibi tekrar yukarıya çıkmak istediğimiz seviyeler 41.400 dolar ve 42.500 dolar. 41.400 dolar ve 42.500 dolar. Bitcoin’in tekrar yukarı çıktığını görmek istediğimiz yer burası. O zamana kadar, son birkaç aydır yaptığımız şeyi yapıyoruz.”

Cowen’e göre, Bitcoin şu anda bulunduğu bölgede, 2021 Kasım’ının tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yıl Ocak ayında ulaşılan en düşük seviyeye kadar olan düşüş trendi döneminden daha uzun süre kaldı.

“Aslında, düşüş trendinden daha uzun süredir bu aralıkta olduğumuza inanıyorum. Düşüş trendine ilk başladığımız andan itibaren bakarsanız [$69,275]bu 11 haftaydı.

Ve burada bu tür bir alttan [$32,987], 14 haftadır bu işin içinde olduğumuzu iddia edebilirsiniz. Yani aslında bu aralıkta, bu ilk düşüş eğiliminin sürdüğünden daha uzun süredir bulunuyoruz.”

Bitcoin, yazı yazılırken 39.579 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sergey Nivens/kirill_makarov
Yorum Yap