En İyi Kripto Analisti, Bir Altcoin’in “Ömür Boyu Fırsatta Bir Kez” Düştüğünü Söyledi, Bitcoin ve Ethereum Tahminini Güncelledi

 En İyi Kripto Analisti, Bir Altcoin’in “Ömür Boyu Fırsatta Bir Kez” Düştüğünü Söyledi, Bitcoin ve Ethereum Tahminini Güncelledi

Yaygın olarak takipçisi olan bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) yükselmeden önce 24.000 $ aralığını test edebileceğini söylüyor.

Kripto tüccarı Michaël van de Poppe anlatır 598.300 Twitter takipçisi, BTC’nin 30.000 $ aralığına geri dönmek için 29.600 $’ı aşması gerektiğini söyledi.

“Bitcoin, diplerin altındaki tüm likiditeyi temizledi ve 26.000 dolarlık bloğa düştü.

Hareket aşırı uzamış olsa da, test edilebilecek 24.000 dolar civarında bir seviye kaldı.

Yukarı doğru bir şey istiyorsa, 29.600 doların üzerinde bir kırılma gerekiyor.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Bitcoin, yazı yazarken son 24 saatte %3,15 düşüşle 29,381 $’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı, son 30 günde %26 düştü.

Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a bakıyor diyor ETH, 11 Mayıs’ın en düşük seviyesi olan 1.824 $’dan şu anki 1.982 $ değerine iyi bir sıçrama yaptı.

“İyi, Ethereum.

Zıplamaya devam edelim.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Van de Poppe ayrıca fikir Akıllı sözleşmeleri birbirine bağlayan ve herhangi bir blok zincirinin gerçek dünya verilerine erişmesine izin veren Chainlink ağının kullanımını teşvik etmek için tasarlanmış bir kripto olan blockchain oracle LINK’de.

“6 $ ‘daki LINK, hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsattır.”

Chainlink, yazı yazarken son 24 saatte %15 ve geçen ay %52 düşüşle 6.59 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/luboffke
Yorum Yap