En İyi Kripto Analisti Bitcoin (BTC) Doldrumlarına Daldı, ApeCoin (APE) ve One Ethereum (ETH) Rakibini Değerlendirdi

 En İyi Kripto Analisti Bitcoin (BTC) Doldrumlarına Daldı, ApeCoin (APE) ve One Ethereum (ETH) Rakibini Değerlendirdi

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, iki popüler altcoinin fiyatının düşmesini beklerken ABD Dolar Endeksi (DXY) karşısında Bitcoin’e (BTC) bakıyor.

Yeni bir tweet’te, Michaël van de Poppe anlatır BTC’nin yükselmeye devam etmek için 40.000 doları aşması gereken 588.800 takipçisi.

“Bana göre, bu hala Bitcoin’de kırılacak alan.

Bu blok kırılır ve ters çevrilirse, bence sırada 43 bin dolar var.

Dolar da yükselmeye yakın.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Dolardan bahsetmişken, Van de Poppe o zaman görünüyor Bitcoin’in yakın geleceğinde bir yükseliş tahmin etmek için DXY grafiğinde.

“DXY’yi tersine çevirelim ve sonra Bitcoin gerçekten iyi yapacak.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Tüccar, geçen ay düştüğünden beri muzlara giden Bored Ape Yacht Club altcoin ApeCoin’i (APE) de değerlendiriyor. Van de Poppe diyor girmeden önce maymun parasının düşmesini bekliyor.

“Pekala, APE istediğim girişi vermedi, ama kâr al bölgesinde. 18.40 dolara veya 19.30 dolara düşerse, bununla hala yoğun bir şekilde ilgileniyorum.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Van de Poppe, satın almadan önce Ethereum (ETH) rakibi Fantom’da (FTM) bir fiyat düşüşü bekliyor.

“FTM’de hala bu seviyeyi bekliyorum.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Dijital MağazaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap