En İyi Kripto Analisti Bitcoin, Chainlink ve Sandbox için Uyarı Verdi – İşte Hedefleri

 En İyi Kripto Analisti Bitcoin, Chainlink ve Sandbox için Uyarı Verdi – İşte Hedefleri

Geniş çapta takip edilen bir analist, daha geniş kripto pazarının yörüngesi ve özellikle üç dijital varlığın gidişatı konusunda karamsar.

Bitcoin (BTC), takma adlı kripto analisti Capo ile başlayarak anlatır 258.900 Twitter takipçisi, amiral gemisi kripto para biriminin mevcut seviyelerden %50 oranında geri çekilmesini beklediğini söyledi.

Capo ayrıca, toplam kripto para birimi piyasa değeri değerinin yarısından fazlasını kaybettiği için altcoin fiyatlarının büyük ölçüde düşeceğini söylüyor.

“Tüm piyasada %50-70 geri çekilme bekliyorum (BTC için %50, altcoinler için %60-70).”

Kaynak: CryptoCapo_/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 42.479 dolardan işlem görüyor. Bitcoin için %50’lik bir düşüş, 21.000 $ civarında bir fiyata geri çekildiğini görecektir. Toplam kripto piyasası kapitalizasyonu, yazı yazılırken 2 trilyon doların biraz üzerinde.

Capo vardı dedim Bu haftanın başlarında Bitcoin’in 30.000 doların altına düşmesi muhtemeldi. ayrıca kapo dedim Bitcoin’in hafta başında 39.000 doların altından toparlanmasının ölü bir kedi sıçraması olduğunu ve “40.000 doların üzerinde kapana kısılmaya” karşı uyarıldığını söyledi.

Sırada, blok zincirlerin zincir dışı veriler elde etmesine izin veren merkezi olmayan bir oracle ağı olan Chainlink (LINK) var.

kapo diyor LINK için ana hedefinin mevcut fiyattan %60 daha düşük, 5 ile 5,50 dolar arasında olduğunu söyledi.

“BAĞLANTI

Ana hedef: 5,00-5,50 ABD Doları.”

Kaynak: CryptoCapo_/Twitter

Chainlink, yazı yazılırken 14.25 dolardan işlem görüyor.

Blok zinciri tabanlı sanal oyun dünyasının yerel tokeni The Sandbox (SAND), Capo’nun düşüş eğiliminde olduğu üçüncü kripto varlığıdır.

kapo diyor SAND, Bitcoin’in 2018’de gösterdiğine benzer bir azalan üçgen düşüş modeli sergiliyor.

Kripto analistine göre SAND, mevcut fiyattan %60’tan fazla düşebilir.

“KUM

6k desteği ile 2018’deki BTC’ye benzer şekilde azalan üçgeni temizleyin.

Ana hedef: 0,95-1,00 dolar.”

Kaynak: CryptoCapo_/Twitter

SAND, yazı yazılırken 2.90 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/David Sandron/bestfoto77
Yorum Yap