En İyi Kripto Analisti, Bitcoin Tüccarlarını Uyarıyor, BTC’nin 30.000 Doların Altına Düşeceğini Söylüyor

 En İyi Kripto Analisti, Bitcoin Tüccarlarını Uyarıyor, BTC’nin 30.000 Doların Altına Düşeceğini Söylüyor

Zayıf fiyat hareketine rağmen Bitcoin’de uzun vadeli yükselişini sürdüren yakından takip edilen bir kripto stratejisti, başka bir BTC satış olayının göründüğünü söylüyor.

Sahte kripto analisti Credible, 329.600 Twitter takipçisine Bitcoin’in muhtemel olduğunu söylüyor vites büyütüyor Boğaların daha yüksek-düşük bir kurulum oluşturamamasından sonra yeni bir bacak aşağı için.

“34.000 $’dan başlayan düşük fiyatlar neredeyse alındı, bu yüzden gözler şimdi Bitfinex balinasının tekliflerini doldurmanın yanı sıra 29.000 $ – 32.000 $’a bir floşta. Abi kaçırmaz Bilgisayarımda değil, bu yüzden çizelge yok. Bu gönderi, şimdi ne diye sorarak telefonumu patlatmamanız için. Yine de 28.000 dolardan düşük bir fiyat alınmasını beklemiyoruz. BTC.”

Güvenilir, bir aydan fazla süredir takip ettiği bir Bitfinex balinasından bahsediyor. Kripto strateji uzmanına göre, varlığın genellikle BTC’nin mevcut fiyatından önemli ölçüde düşük olan satın alma emirleri neredeyse her zaman piyasa tarafından karşılanıyor.

Şimdi, Credible, derin cebe sahip yatırımcının satın alma siparişlerini 34.000 $’ın altında yığdığını söylüyor.

“Anddd daha fazlasını istiyor. Yine, bu, bu teklifleri doldurmak için bu seviyelere düşmemiz gerektiği anlamına gelmez, ancak daha önce belirtildiği gibi, bu teklifler daha sık dolduruldu, bu yüzden kişisel olarak bu seviyeleri görme olasılığımızın daha önce gördüğümden daha yüksek olduğunu düşünüyorum. . BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin 34.631 $ için el değiştiriyor.

Kripto stratejisti, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan CRV’yi de yakından izliyor. Credible, CRV sahiplerini, BTC başka bir satış olayını tetiklerse altcoinin yüksek-düşük piyasa yapısının tutmayabileceği konusunda uyarıyor.

“Bu düşüşte aşağı yönlü hedeflerime ulaştım ancak BTC hala 30.000 doların ortasında kalmaya devam ediyor. BTC’nin şimdiye kadar belirleyici bir hamle yapacağını umuyordum, bu nedenle kısa vadede CRV konusunda biraz daha temkinli olmak zorundaydı. BTC başka bir salıncak daha düşürürse, bu yüksek düşük tutmayabilir.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

CRV yazı yazılırken 2,20 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: WhiteBarbie/yayhastudio
Yorum Yap