En İyi Kripto Analisti, Cardano için Devasa Fiyat Dalışı Öngörüyor, Solana Tabanlı Bir Altcoin’in ‘Bodrum’a Düşeceğini’ Söylüyor

 En İyi Kripto Analisti, Cardano için Devasa Fiyat Dalışı Öngörüyor, Solana Tabanlı Bir Altcoin’in ‘Bodrum’a Düşeceğini’ Söylüyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto tüccarı, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve bu yılın trend altcoinlerinden biri olan daha fazla düzeltici hamle öngörüyor.

Sahte kripto analisti Capo, 307.500 Twitter takipçisine ADA’nın Elliott Wave teorisine dayanarak beş dalgalı düşüş trendini tamamlamadan önce bir adım daha atmaya hazır olduğunu söylüyor.

“ADA

Beşinci dalga eksik.

Ana destek 0,30 – 0,35 dolar.”

Kaynak: Kapo/Twitter

Elliott Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan teknik bir analiz yaklaşımıdır. Teoriye göre, bir varlık, büyük bir piyasa tersine dönmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer.

Capo, ADA’nın dördüncü dalgasını tamamlamak üzere olduğunu ve madeni paranın son bir floş için hazır olduğunu öne sürüyor. Cardano, yazı yazılırken 0,55 dolardan işlem görüyor ve bu, analistin 0,30 dolarlık aşağı yönlü hedefinin %45 üzerinde.

Capo ayrıca Solana (SOL) blok zinciri üzerine inşa edilmiş olan kazan-kazan protokolü STEPN’i (GMT) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre, GMT ticaretini 0,60 $ gibi düşük bir seviyede görüyor.

“GMT eve geldi, ama şimdi bodruma inmesi gerekiyor.”

Kaynak: Kapo/Twitter

GMT, yazı yazılırken 1.52 dolardan işlem görüyor.

Capo, Bitcoin’e (BTC) bakarak, 30.000 dolarlık kilit psikolojik desteği ihlal ettikten sonra BTC’nin düzeltmeye devam etmesini beklediğini söyledi.

“30.000 dolarlık desteğin beşinci dokunuşundan sonra onu kırdı. Önceki iki günlük mum bunun altında kapandı ve şimdi o bölgeyi destek olarak test ediyor. Bence burası satın almak için iyi bir yer değil. Yüksek bir zaman diliminde kapanışta bile bu seviyeyi geri kazanmadı. 21,-23.000 dolar hala oyunda.”

Kaynak: Kapo/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.
Yorum Yap