En İyi Kripto Analisti: Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), VeChain (VET) ve Fantom (FTM) için Sırada Ne Var?

 En İyi Kripto Analisti: Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), VeChain (VET) ve Fantom (FTM) için Sırada Ne Var?

Popüler kripto analisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, genişletilmiş kripto piyasası düzeltmesinin ardından dört altcoin için tahminlerini ortaya koyuyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Van de Poppe anlatır 165.000 YouTube abonesi, geçmiş döngülere bakarak ufukta olabilecekler için iyi bir barometre olabilir.

Analist, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) fiyat geçmişini tartışarak başlıyor ve şunları belirtiyor:

“[In the] önceki döngüde daha önce büyük bir koşuya çıktık ve sonra gerilemeye başlamadan önce veya Chainlink’e başka bir acele etmeye başlamadan önce uzun vadeli bir birikim yaşadık.

2019’daki büyük koşu, Chainlink o dönemde en çok kazananlardan biriydi. Bu sipariş bloğunu tekrar test ettiğimiz büyük düşüş de [between $1.50-$2.00] tekrar koşmaya başlamadan önce.

Bu seviyeyi gerçekten test etmedik [between $1.50-$2.00]… Evet, Mart 2020 çöküşü sırasında yaptık, ancak yeniden test edilmesi ve gerçekten giriş alınması gereken bu bloğun tamamını gerçekten test etmedik. Ancak bu örnekte de görebileceğiniz gibi, orada tekrar test yapmıyoruz.“

Van de Poppe, LINK’in şimdi Mart 2020’de nasıl işlem gördüğüne benzer bir model izlediğini söyledi.

Chainlink gün içinde %10’dan fazla yükseldi ve 12.08$’dan el değiştiriyor.

Merkezi olmayan kripto borsası Uniswap’a (UNI) geçerken, grafik gurusu, altcoin’in geçen yıl boyunca birçok altcoinin eğilimini takip ettiğini ve ardından bir dizi düşüşün izlediğini belirtiyor.

Yazma sırasında, Uniswap %16,26 artışla ve 7,84 $ fiyatla büyük bir yükseliş yaşıyor.

Sırada, tüccarın son zamanlarda iyi durumda olduğunu belirttiği tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain (VET) var.

“VeChain de iyi bir koşu yapıyor… Ve bir önceki koşudan geriye bakarsak, bu patlamayı da yaşadık ve ardından önceki en yüksek seviyenin ve bu bloğun tamamının yeniden test edilmesini sağladık. Bu bloğun genişleme ve devamlılığa yol açan bir yeniden testi, yani fiyat hareketine kendi içinde bakıyorsanız, yanal birikim burada bir önceki en yüksek seviyenin yeniden test edilmesi gerçekleşti, bu yüzden bu varsayımda bunun altına inmek mantıklı değil. gerçek önceki yüksek…

Kesinlikle şimdiden biriktirmeye başlardım ve sonuç olarak %85 ​​düştüğümüz ve burada o ilginç bölgeye girdiğimiz söylenebilir. [$0.03 to $0.04]”

VeChain de yükseliyor, şu anda 0.053 $ fiyat etiketi ile %14.82 arttı.

Van de Poppe, kurumsal düzeyde blockchain platformu Fantom (FTM) ile altcoin derin dalışını sonlandırıyor ve bir giriş noktası arayan yatırımcıların konsolidasyon veya yan birikim içeren dönemlere dikkat etmesi gerektiğini söylüyor.

Fantom %11,51 yeşilde ve 0,84$ değerinde.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/bima aldisaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap