En İyi Kripto Analisti, Neredeyse Hiç Başarısız Olmayan Gösterge Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Alt Noktasına Sinyal Verebilir

 En İyi Kripto Analisti, Neredeyse Hiç Başarısız Olmayan Gösterge Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Alt Noktasına Sinyal Verebilir

Popüler bir kripto analisti, 2017’den beri Bitcoin (BTC) için sürekli olarak dibi işaretleyen bir göstergeyi yakından takip ettiğini söylüyor.

Yeni bir videoda kripto stratejisti Kevin Svenson, 68.200 YouTube abonesine, trend dönüşlerinin doğru bir göstergesi olduğunu söylediği haftalık Coinbase Bitcoin hacmini yakından takip etmelerini söylüyor.

“Bir numaralı göstergem, beni daha önce neredeyse hiç başarısızlığa uğratmayan göstergedir ve bu haftalık Coinbase hacmidir. Kanalım, sadece Coinbase’in haftalık hacmine bakarak bunun hakkında konuştuğu ve tepeleri ve dipleri çağırdığı için biliniyor.

2017’nin en iyi, büyük hacimli imzası. Bir yılın daha iyi bir bölümünde tuttuğumuz 6 bin dolarlık en düşük nokta bile, tam oradaki sıçrama, büyük hacim artışı. Bitcoin, 2018 ayı piyasasının dibine iniyor, büyük hacimli imza.

Bitcoin, 2019’da 14 bin dolarlık zirveye ulaştı, büyük hacimli imza. Bitcoin, büyük hacimli imza olan 3.800 $ ile Covid tabanına ulaştı. Bitcoin, şu anki ana destek hattımız olan 30 bin dolara ulaştı, büyük hacimli imza.”

Kaynak: Kevin Svenson/Twitter

Svenson, Bitcoin yatırımcılarının dipte olduğunu güvenle söylemeleri için bir düzeltmeden sonra büyük bir hacim artışı görmeleri gerektiğini söylüyor.

“Bir sıçramada bu tür bir hacmi elde etmemiz pek olası değil. Boğa trendlerinin oluşması zaman alır. Boğa, fiyatı yükseltmek için bir sürü gibi birlikte çalışan komplocu bir hayvandır, ancak ayı yalnızdır. Tek başına hareket ediyor ve içeri giriyor ve bir nevi piyasayı gerçekten hızlı bir şekilde kaydırıyor.”

İ
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mürekkepli Pikseller
Yorum Yap