En İyi Kripto Analistine Göre Altcoin Piyasasının Bir Sektörü Düzenleme Geldiğinde Bozulacak

 En İyi Kripto Analistine Göre Altcoin Piyasasının Bir Sektörü Düzenleme Geldiğinde Bozulacak

Popüler bir kripto analisti, düzenlemenin kurumsal yatırımcıları altcoin alanının bir sektörüne girmekten caydıracağını söylüyor.

Yeni bir röportajda, finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers, işlem bilgilerini gizleyen, kullanıcıların anonimliğini korumalarına ve faaliyetlerini gizlemelerine izin veren kripto para birimleri olan gizlilik paralarına yatırım yapma konusunda neden şüpheci olduğunu açıklıyor.

“Gizlilik paralarının başarılı olması için kurumsal para toplamaları gerekiyor. İzleyiciler arasındaki insanların VC’ler (girişim kapitalistleri) gibi şeylerin kötü olduğuna inandığını biliyorum, ancak VC’ler kötüyse, Microsoft veya Hewlett-Packard veya Google veya Facebook veya Tesla veya SpaceX gibi bir şey asla olmazdı.

Bunlar, tüm bu başarılı şirketlerin arkasındaki insanlar ve gizli paralarla ilgili sorun, her zaman çok yüksek bir düzenleyici inceleme altında görülecek ve bu nedenle kurumsal yatırımcılar yatırım yapmayacak…

Bir ihtiyaç olduğuna inanıyorum, ancak düzenleme geldikçe, bozulacak ilk şeyler bunlar. Yukarı yönlü bir fiyat da yok ve SCRT jetonunun tokenomiklerine de baktığımda, buna dokunmazdım: maksimum arz yok, çok az dağıtım. İyi bir şeye benzemiyor.”

Bitcoin’e gelince, kripto stratejisti BTC’nin hala riskli bir varlık olarak kabul edildiğini söylüyor.

“Bir teknoloji hissesini sevmeye bağlı ve tam olarak bu davranışı görüyoruz. Şu anda devam eden Bitcoin konferansında olduğu gibi, bence insanlar büyük çığır açan haberler bekliyor ve bu olmazsa, çok fazla hayal kırıklığı olacak. Ayrıca farklı varlıklara çok fazla para akışı görüyorum. Bitcoin büyük kara delik değil. Dünyadaki en zor, en bozulmamış varlıktır, ancak şimdi paranızı yatırmak için çok fazla dikkat dağıtıcı şey var.”

Bu ay 47.000 doların üzerine çıktıktan sonra, BTC şimdi 42.246,31 dolar için el değiştiriyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/kkssr/Sensvector
Yorum Yap