En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) 40.000 Doların Altındaki Düzeltmeye Rağmen Hala Yükseliyor – İşte Nedeni

 En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) 40.000 Doların Altındaki Düzeltmeye Rağmen Hala Yükseliyor – İşte Nedeni

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, BTC’nin yükseliş ivmesini koruyamamasına rağmen Bitcoin’de (BTC) hala yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

Sahte analist Credible, 323.100 Twitter takipçisine, son fiyat hareketinin hafta içi gürültü olarak kabul edilebileceğini söylediği için Bitcoin için “hiçbir şeyin değişmediğini” söylüyor.

“Hiçbir şey değişmedi. Sondan 2’ye kadar olan yeşil ve son kırmızı daire, haftalık seviyemizin üstündeki/altındaki hafta içi hareketin örnekleridir, ancak teyit etmek için bir kapanış olmadan hiçbir şey ifade etmez. Bana MAVİ’nin altında bir kapanış yap ve melodimi değiştireyim, ama şimdilik bunun için bir sebep yok. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

1 Nisan’da, Bitcoin 47.000$’a yakın işlem görürken, Güvenilir tahmin edilen rallisine devam etmeden önce 40.000 dolara geri çekilme. Kripto stratejisti, yazı yazarken 39.788 dolardan BTC ticareti yapıyor. diyor Bitcoin boğaları, herhangi bir ivmeyi sürdürmek için bir şansa sahip olmak için yakında bir hamle yapmalıdır.

“Haftalık mum bizim haftalık seviyemiz içinde kapandı, bu nedenle seviye kapanış bazında tutuldu, ancak çok fazla bir yükseliş tepkisi görmedi ve şu anda aşağıda işlem görüyor. Kısa/orta vadeli yükselişi sürdürmek için 38-39 bin dolar arasında sıçramalı ve bir sonraki kapanış için haftalık bölgenin üzerine çıkmalı. BTC.”

Credible, teknik analizine ek olarak sipariş defterlerini de yakından takip ediyor. Bu ayın başlarında, kripto analisti, büyük bir varlığın 40.000 ila 44.000 dolar arasında büyük satın alma siparişleri verdiğini söyledi. Credible şimdi, cebi büyük yatırımcının tüm siparişlerinin dolduğunu ve ufukta bir ralli olabileceğini öne sürüyor.

“Tüm teklifler doldu. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Moksha Labs
Yorum Yap