En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) Bu Yıl Parabolik Ralliyi Hala 100.000 Dolara Tutabilir – İşte Nasıl?

 En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) Bu Yıl Parabolik Ralliyi Hala 100.000 Dolara Tutabilir – İşte Nasıl?

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, BTC’nin son zamanlardaki yükseliş momentumu eksikliğine rağmen, bu yıl Bitcoin için parabolik bir ralli öngörüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Credible, 328.700 Twitter takipçisine birçok Bitcoin tüccarının BTC’nin düzeltmeye devam etmesini ve aralığı 28.000 $’a düşürmesini beklediğini söyledi.

“Bu zirveleri (69.000 $) süpürdüğümüz gibi, bu diplerin de süpürülmesi için beklentiler çok mantıklı… Ve böyle bir hamle yapacak olsak bile, yapımız bozulmadan kalır. Hala yüksek, düşük, daha yüksek bir yüksekliğe sahibiz [and] daha yüksek bir düşük. Hala devamını beklerdim.”

Kripto analisti 28.000 dolara hareketin olasılık dahilinde olduğuna inansa da, görür Bitcoin başka bir yol izliyor.

“Güçlü yükseliş trendlerinde, daha yüksek diplerin oluştuğunu görme eğilimindeyiz ve agresif yükseliş trendleri sırasında normalde çok bariz görünen kilit seviyelerin süpürülmesi gereken şeyleri elde etme eğilimindeyiz. Yine 2017’de bunun örnekleri çoktur.”

Kripto strateji uzmanına göre, yükseliş momentumunun olmaması, BTC’yi 100.000 doların üzerine son bir hamle için kuruyor.

“Beşinci dalga için 100.000 dolar bekliyorum ve tamamlandığında, bu 100, 000 doların üzerinde olan her yerde… Sanırım gerçekçi olarak muhtemelen 100.000 ila 200.000 dolar arasında bir yere düşeceğiz…

Ama asıl mesele şu ki, biriken bu düşükler, onları şimdi almamıza gerek yok. Beşinci dalga için çok iyi devam edebiliriz.”

Credible, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini izleyerek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, beşinci dalga bir yükseliş trendinin son rallisidir.

Bitcoin’in yükseliş momentumunu nasıl canlandırabileceğine gelince, Credible, BTC’nin 28.000 dolara düşmesini bekleyen aynı tüccarların, istedikleri yere düşmeyebileceğini fark ettiklerinde ralliyi 100.000 dolara çıkaracağını söylüyor.

“Beklediğimizden daha uzun süren bu çılgın çılgın rallileri elde etmemizin yolu, insanların istedikleri ideal girişleri alamadıkları için fiyatı yukarı doğru kovalamak zorunda kaldıkları zamandır… Çoğu zaman, bu parabolik ilerlemeleri elde etme şeklimizdir. ve agresif koşular, bu tür bir hamle için kenarda bekleyen insanların (28.000 dolara düşer) sonunda bunu alamamasıdır.

Ayrıldığımızda, şimdi daha yüksek satın almak zorunda kalıyorlar ve bu tür agresif alımlar, fiyatların peşinden koşuyorlar. [is] bu irrasyonel koşuları tersine çeviren şey.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/WhiteBarbie/issaro prakalung
Yorum Yap