En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) İçin Dip İçeride ve Tersine Dönüş Devam Ediyor

 En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) İçin Dip İçeride ve Tersine Dönüş Devam Ediyor

Popüler bir kripto tüccarı, Bitcoin’in (BTC) yerel dibe vurduğunu ve trendin tersine dönmesi için “bir temel oluşturduğunu” düşünüyor.

Takma adlı kripto analisti Credible anlatır 326.900 Twitter takipçisi, Bitcoin’in kilit bir destek seviyesine doğru bir yükseliş sapması elde ettiğini söyledi.

Kaynak: CredibleCrypto/Twitter

Ayrıca güvenilir diyor Bitcoin’in 30.000 dolardan düşük 40.000 dolara geri dönüş için bir temel oluşturduğuna inanıyor, ancak “gelişmesinin birkaç gün alacağı” konusunda uyarıyor.

Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, mevcut yatay ticaret seviyelerine düşmeden önce Nisan başında 46.900 dolara kadar yükseldi. BTC, yazı yazılırken son 24 saatte %1,6 ve geçen hafta yaklaşık %3 artışla 41.369.83 dolardan işlem görüyor.

Credible ayrıca, on yıl boyunca satın almak ve elinde tutmak için bir kripto varlığı seçmesi gerekseydi, merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin Convex Finance’i (CVX) seçeceğini söylüyor.

Para çekme veya minimum performans ücreti sunmayan Convex, Curve Finance borsasında likidite sağlayıcılarını ve Curve (CRV) stake edenlerini ödüllendirir. CVX, Curve’nin likidite havuzu kazançlarından bir pay almak için Convex Finance’e yatırılabilir.

Hmm muhtemelen $CVX. maruz kalma sağlar $CRV, $FXS (ve yolun aşağısındaki diğer protokolleri araştırır) ve iki haftalık rüşvetler/teşvikler, bir ayıyı tutmayı daha az acı verici hale getirecek şekilde size ödenen sabit “temettüler” gibidir. https://t.co/AI1jW6VbNM

— Güvenilir Kripto (@CredibleCrypto) 18 Nisan 2022

CVX, yazı yazılırken 28.03 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 73. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %2,5 düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/kkssr/S-Design1689
Yorum Yap