En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) Yüksek Beklenen Fed Faiz Artışına Nasıl Tepki Verecek?

 En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) Yüksek Beklenen Fed Faiz Artışına Nasıl Tepki Verecek?

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, Federal Rezerv’in yeni bir faiz artırım turu duyurmasına yanıt olarak Bitcoin’in (BTC) nasıl davranacağını tahmin ediyor.

Sahte analist Pentoshi, 540.600 Twitter takipçisine gördüğünü söylüyor Bitcoin Piyasalar, Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısından gelen haberleri sindirdikten sonra teknoloji hisseleri ile toplanıyor.

“Covid çöküşünden SONRA Mart 2020’de veya buna yakın seviyelerde pek çok hisse senedi düşük. Spotify, Netflix, Zoom, Paypal ve daha fazlası. Hisse senetleri için FOMC rallisi sonrası ve BTC kısa vadeli, çünkü çoğu benim görüşüme göre kurulmak isteyen kilit noktalarda.”

Federal Rezerv bekleniyor artırmak CNBC’ye göre, enflasyonu frenlemek amacıyla 4 Mayıs toplantısından sonra faiz oranlarını 50 baz puan artırdı.

Popüler kripto tüccarı Light, Pentoshi’nin BTC’nin FOMC toplantısından sonra muhtemelen yükseleceği tahminine katılıyor. diyor duyuru bir haber satın alma etkinliği olacak.

“Şamdan izleyenler, ip çekenler ve diğer benzer mağara sakinleri, BTCUSD ticareti yaptıklarını düşündükten ve gerçeği öğrendikten sonra bir kez daha şaşkına dönecekler. VIX’in FOMC’den sonra çıktığını düşünün. Gerisini zayıf likidite ve seçenekler halleder. Söylentiyi sat, haberi tekrar al…

Bu, hemen hemen tüm Fed sonuçlarında bir haber satın alma olayı olacak şekilde yeniden hazırlanıyor.”

Önümüzdeki günlerde Bitcoin için izlenecek kilit seviyelere bakan Pentoshi, 39.700 dolarlık ani direncinin üzerinde bir hareketin 42.000 dolara bir ralliyi tetikleyeceğini söylüyor.

“BTC, önyargı noktası için 39.700 doları izleyecek. Bunun üzerinde = 42.000 dolara sıkıştırın. Çevik kalmak, benim tarafımdan daha az yan çizgi.”

Kaynak: Pentoşi/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin 37.958 $ için el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/klyaksun
Yorum Yap