En İyi Kripto Analistine Göre Merkezi Olmayan Finansın Geleneksel Sistemi Neden Tamamen Devralacağını İşte İşte?

 En İyi Kripto Analistine Göre Merkezi Olmayan Finansın Geleneksel Sistemi Neden Tamamen Devralacağını İşte İşte?

Yakından takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan finansın (DeFi) geleneksel finansal sistemi bozması için büyük bir potansiyel görüyor.

Kripto analisti Benjamin Cowen’in YouTube kanalıyla ilgili yeni bir tartışmada, InvestAnswers sunucusu, DeFi’nin hala insanların 2020’de söylediği kadar devrimci olduğunu söylüyor.

“DeFi’ye çok düşkünüm. Artık bir tradFi adamıyım, bu yüzden potansiyeli görebiliyorum. Gerçekte neler olduğunu canlı olarak görebiliyorum, ödeme işinden borçlanma, borç verme, finansman ve türev ürünlere kadar her şeyde kelimenin tam anlamıyla devrim yaratan DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) gelişimini görebiliyorum. Her şey zincire doğru hareket edecek. Her şey tokenize edilecek.”

Merkezi olmayan finans protokollerinde toplam değer kilitliyken balonlaşma Analist, 2020’de 30 milyar doların biraz altında olan şu anki 71,59 milyar dolara, sektörün büyümeye devam edeceğini söylüyor.

Ayrıca, DeFi’nin geleneksel finansal sistemi devralacağı beklentisi nedeniyle akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) üzerinde yükselişe geçtiğini söylüyor.

“DeFi çok büyük olacak. 40 trilyon dolarlık bir pazarın peşinden gidiyor. Bu yüzden sorunlarına, gecikmelerine ve diğer her şeye ve Solana’ya rağmen Ethereum gibi şeyler konusunda çok iyimserim.

Geleneksel bankaları, Visa ve Mastercard’ları, borç verenleri, borç verenleri, sermaye piyasalarını kelimenin tam anlamıyla bozacak bir sürü şey yapmak için daha sonraki birçok kişiye yer olacağını düşünüyorum. Her şey üzülecek. Sadece bir devrilme noktasının ne zaman geleceğini bilmiyoruz.

Bugün Ethereum ve Solana gibi şeylerin işlem hacimlerine baksanız bile, bu şaşırtıcı ve aslında Ethereum gibi şeylere değer vermek için temel geleneksel değerleme modellerini kullanabilirsiniz ve bunlara göre, Ethereum aslında bugün düşük değerde.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap