En İyi Kripto Analitik Firması, Tüccar Duygusu Ekşi Döndüğünde Bitcoin’in (BTC) Kayda Değer Sıçrama İşaretlerini Söylüyor

 En İyi Kripto Analitik Firması, Tüccar Duygusu Ekşi Döndüğünde Bitcoin’in (BTC) Kayda Değer Sıçrama İşaretlerini Söylüyor

Kripto piyasası istihbarat platformu Santiment, haftaya başlamak için 30.000 doların altına düşen Bitcoin’e (BTC) kasvetli bir tepkinin toparlanma için gerekli olduğunu söylüyor.

santim diyor Düşen fiyatların ilk işaretinde piyasadan çıkan tüccarların ve yatırımcıların tasfiyesinin genellikle sonrasında “gerçekten kayda değer bir sıçramaya” yol açtığını.

“Bitcoin şimdi 33.900 dolara kadar geri çekilirken, tüccar hissiyatı altı haftanın en düşük seviyesine düştü. Gerçekten kayda değer bir sıçrama için genellikle boşluktan ayrılan zayıf eller olduğundan, genellikle böyle kapitülasyon işaretleri görmeyi tercih ediyoruz.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 31.313$’dan işlem görüyor.

Ethereum (ETH) söz konusu olduğunda, kripto para piyasası istihbarat platformu diyor Cuma günü, kârlı işlemlerin kaybedilen işlemlere oranının 42 ayın en düşük seviyesine düştüğü bir dip işaretinin yakın olduğunu bildirdi.

“Ethereum ağında, Cuma günü kripto paralar kârla karşılaştırıldığında zarardayken yaklaşık 3.4 kat daha fazla işlem yapıldı. Bu, ETH’nin 18 Kasım 2018 veya 3,5 yıl öncesinden bu yana kapitülasyon ticaret oranı açısından en yüksek gündü.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Ethereum, yazı yazarken geçen gün yaklaşık %7 düşüşle 2.319 $’dan işlem görüyor.

Santiment ayrıca, çeşitli blok zincirlerinin akıllı sözleşmelerine zincir dışı veriler sağlayan merkezi olmayan bir ağ olan Chainlink’e (LINK) de bakıyor.

Binaen Kripto piyasası istihbarat platformuna göre, blockchain oracle’ın yerel tokeni, fiyatın Eylül 2020’de kaydedilen seviyelere düşmesiyle birlikte balina birikimine tanık oluyor.

“18 ay içinde ilk kez, kripto piyasaları bir hafta daha fiyat düzeltmelerini bitirirken Chainlink 10 doların altına düştü. Bununla birlikte, kilit paydaş adresleri son 4-6 hafta boyunca birikim modunda kalıyor gibi görünüyor.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Chainlink, yazı yazılırken 8.36 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/cooperr/FotomaySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap