En İyi Kripto Tüccarı Altcoinlerin Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi, Bitcoin (BTC) İçin Önde Neler Olduğunu Anahatlarıyla Anlattı

 En İyi Kripto Tüccarı Altcoinlerin Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi, Bitcoin (BTC) İçin Önde Neler Olduğunu Anahatlarıyla Anlattı

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) önde kalmak için ne yapması gerektiğini incelerken altcoin piyasalarının patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Kripto tüccarı Michaël van de Poppe anlatır 592.400 Twitter takipçisi, altcoin piyasa değerinin önümüzdeki aylarda en az %25 oranında büyüyeceğini söyledi.

“Bana altcoin piyasa kapitalizasyonunun yaklaşık olarak artacağı görülüyor. Önümüzdeki ay %25-35 kritik destek devam ediyor.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Mevcut piyasa değeri yaklaşık 1,03 trilyon dolar olan Van de Poppe’nin Bitcoin’i içermeyen kripto piyasa değeri tablosu, tüccarın altcoin piyasa değerinin yıl sonuna kadar 1,23 trilyon dolar ile 1,34 trilyon dolar arasında bir yere yükseleceğini tahmin ettiğini gösteriyor.

BTC’ye geçiyoruz, Van de Poppe dedim Bugün erken saatlerde, Bitcoin 38.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ettiği sürece, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı yukarı doğru hareket etmeye devam edecekti.

“Bitcoin bir [higher low] tercihen uzun bir potansiyele bakardım.

38.000 doların üzerinde kaldığımız sürece, daha fazla devam etmek için her şey yolunda görünüyor.”

Kripto piyasalarının günlük oynaklıklarını gösteren Bitcoin, Van de Poppe’nin tweet’inden bu yana saatler içinde 38.000 doların altına düştü. Van de Poppe var güncellenmiş takipçileri, BTC’nin önceki destek bölgelerini geri alması gerektiğini söyleyerek.

“Eh, burada hızlı düşüyor ve şimdi düşüklerin altındaki likidite Bitcoin fiyat hareketi tarafından alındı.

Geri alınması gereken seviye, önceki destek bölgesi olduğu için 37.500 dolarlık bölge.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 36.980 dolardan işlem görüyor, son 24 saatte %5,7 ve son altmış dakikada yüzde yarım düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Doremi/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap