En İyi Kripto Tüccarı, Düşük Düşükleri Test Etmek İçin Sıçrayan Bitcoin’i (BTC) Söylüyor, Ethereum (ETH) ve VeChain’i (VET) İnceliyor

 En İyi Kripto Tüccarı, Düşük Düşükleri Test Etmek İçin Sıçrayan Bitcoin’i (BTC) Söylüyor, Ethereum (ETH) ve VeChain’i (VET) İnceliyor

Geniş çapta takip edilen kripto analisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve VeChain’in (VET) bir sonraki ayakları yükselmeden önce daha düşük düşüşler beklemesi gerektiğini söylüyor.

Tüccarın Crypocademy bülteninin son sayısında, Bennett tahminler BTC geri sıçramadan önce 35.000 dolara düşecek.

“Bitcoin bugün, Şubat ve Mart aylarında destek görevi gören 37.600 dolarlık bölgeden sıçradı.

Bununla birlikte BTC, Salı günü seviyenin altında kapanmadan önce 11 Nisan’dan bu yana destek görevi gören 39.500 doların altında da bulunuyor.

Bu nedenle, alıcıların günlük kapanış bazında 39.500$ geri alınana kadar dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.

Bitcoin’in düşük seviye gelmeden önce 35.000 $ bölgesini test etmesi için iyi bir şans olduğunu düşünmeye devam ediyorum.

Tabii ki bu, önümüzdeki günlerde 37.600 dolar ve 39.500 dolar gibi seviyelerin tutulup tutulmayacağına bağlı olacak.”

Kaynak: Justin Bennett/Cryptocademy

Bitcoin, yazı yazılırken son 24 saatte %6,84 düşüşle 36,229 dolardan işlem görüyor.

Bennett, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un yakında 4.000 doları test edeceğini, ancak önce mevcut seviyelerin altına düştükten sonra tahmin ediyor.

“ETH, Nisan zirvesinden alçalan bir kanalda düşmeye devam ediyor…

Bu yapının amacı, yaklaşmakta olan en düşük seviyeyi yaklaşık 2.500$’a koyuyor. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zaman gösterecek.

Olursa, 2.500 dolar da Mart ayının en düşük seviyeleri ve Ocak ayından itibaren yükselen bir kanalın dibiyle aynı hizada.

ETH’nin bir sonraki yükseliş gerçekleşmeden önce 2.500 dolarlık bölgeyi yeniden test etme ihtimalinin nispeten yüksek olduğunu düşünüyorum.

Ethereum oraya sıçrar ve aşağıdaki grafikte azalan kanaldan kurtulursa, önümüzdeki aylarda başarısız olan haftalık seviyenin 4.000 dolarda yeniden test edilmesini izleyeceğim.

Bu kulağa yüksek bir hedef gibi gelebilir, ancak piyasalar bir sonraki hamlesini yapmadan önce başarısız seviyeleri tekrar test etmeyi sever.”

Kaynak: Justin Bennett/Cryptocademy

Ethereum şu anda 2.710 dolardan işlem görüyor.

Bennett ayrıca BTC ve ETH’nin de toparlanabileceğine inandığı kurumsal çözüm platformu VeChain’i inceliyor.

“VET, daha önce 18’inde yukarıda tuttuğu bir seviye olan 0,055 $ seviyesini dün kaybetti. Bu, 0.055 doların yeni direnç olduğu anlamına geliyor.

VETUSDT için bir sonraki kilit destek, Ocak ayından beri VET’i destekleyen 0.044 $ bölgesidir.

Test edilirse o bölgeden iyi bir sıçrama beklerdim, belki BTC ve ETH bize bu yaz bir rahatlama rallisi verirse 0.055 dolara ve belki daha da yüksek bir seviyeye geri döner.

Alternatif olarak, 0,044 doların altında bir günlük kapanış, bir sonraki kilit desteği 0,035 dolardan açacaktır.”

Kaynak: Justin Bennett/Cryptocademy

VeChain, yazı yazarken gün içinde %7’nin üzerinde düşüşle 0,047 dolardan işlem görüyor.

Bennett ayrıca, kripto pazarlarının bir bütün olarak değerini gösteren toplam kripto piyasası kapitalizasyonuna (TOPLAM) da bakar. TOTAL’a bakıldığında bile, tüccar BTC ve ETH’nin sırasıyla 35.000 Dolara ve 2.500 Dolara doğru gittiğine dair işaretler görüyor.

“Desteğe tutulan toplam kripto piyasası değeri…

Bu seviye, dünkü kapanışın hemen altında olan 1.72T$ seviyesindeydi ve ana destek olarak hala sağlam olduğunu gösteriyordu.

Bu nedenle, bugün TOTAL rallisini ve 1.8T dolarlık direnç alanına doğru ilerlemek sürpriz olmadı.

Ben hala, biz gerçek bir dip elde etmeden önce piyasanın bir düşüş daha gördüğünü düşünüyorum. TOTAL için bu, 1,55T dolarlık desteğe geçiş anlamına gelebilir.

Bu muhtemelen 35.000 $ BTC ve 2.500 $ ETH ile çakışacaktır.

Alternatif olarak, 1.8T doların üzerinde bir günlük kapanış, yukarıdaki senaryo hakkında şüphe uyandırabilir.”

Kaynak: Justin Bennett/Cryptocademy

Şu anda, TOPLAM 1.66T dolar seviyesinde bulunuyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/NotjungCG/monkographicSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap