En İyi Tüccar, Bitcoin Boğalarına Uyarı Verdi, BTC’nin Yaklaşması İçin Başka Bir Bacak Düşürdü

 En İyi Tüccar, Bitcoin Boğalarına Uyarı Verdi, BTC’nin Yaklaşması İçin Başka Bir Bacak Düşürdü

Popüler bir kripto tüccarı ve stratejisti, Bitcoin boğalarını piyasa değerine göre önde gelen dijital varlığın dibe vurmadan önce hala gitmesi gereken bir yol olduğu konusunda uyarıyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı tüccar, 478.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in 2021’in ortalarında görülen en düşük seviyeleri yeniden test etme yolunda olduğunu söylüyor.

Kaleo’ya göre BTC, önümüzdeki haftalarda sonunda parçalanacak ve mevcut fiyatlardan kabaca %28 daha düşük seviyelerde rötuş yapacak olan büyük bir takoz içinde işlem görüyor.

“Goblin Kasabasına giden yol haritası.”

Kaynak: Kaleo/Twitter

Alt zaman aralığına yakınlaşan tüccar, önümüzdeki birkaç gün içinde 38.500 dolarlık bir kırılmanın Bitcoin’i bir sonraki ayağına gönderen tetikleyici olabileceğini ve 41.000 doların üzerindeki bir artışın koşulları değiştirmek için fazla bir şey yapmayacağını söylüyor.

“Kaç bacak aşağıda boğa kalacaksın?

41 bin dolara başka bir fitil sizi ikiye katlayacak mı? çünkü büyük resmi biraz olsun değiştirmeden buradan itibaren hala sağlam bir şans”

Kaynak: Kaleo/Twitter

“Fiyat hareketinin gelişimini ne kadar çok izlersem, önümüzdeki birkaç hafta içinde buna benzer bir şey göreceğimize daha çok inanıyorum.

Menzilin devam etmesi ve ardından desteğin altında temiz bir mola, bu nedenle * teknik olarak * kutu doldurulacak, sadece uzun süre dayanmayacak. ”

Kaynak: Kaleo/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin 39.274 dolardan el değiştiriyor, son 24 saat içinde neredeyse tamamen yatay işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/NextMarsMedia/Sensvector
Yorum Yap