En İyi Tüccar Bitcoin (BTC), Grafikler ApeCoin (APE), Ethereum-Rival ve Bir Diğer Altcoin’de ‘Dikkatli Bir Şekilde Yükseliyor’

 En İyi Tüccar Bitcoin (BTC), Grafikler ApeCoin (APE), Ethereum-Rival ve Bir Diğer Altcoin’de ‘Dikkatli Bir Şekilde Yükseliyor’

Popüler bir kripto tüccarı ve analisti, bir uyarı ile Bitcoin (BTC) için yükseliş eğilimini ifade ediyor.

Sahte kripto tüccarı Altcoin Sherpa anlatır 174,900 Twitter takipçisi, düzeltmelerin geçmişte BTC’nin yukarı yönlü hareketlerini tipik olarak izlediğine dikkat çekerken, Bitcoin konusunda “ihtiyatlı bir şekilde yükseliş” olduğunu söyledi.

Altcoin Sherpa’ya göre, 36.000 ila 37.000 $ arasındaki kilit destek seviyesi ihlal edilirse yükseliş tezi geçersiz olacak.

“BTC: Yüksek zaman çizelgesi çizelgelerinde 36.000 – 37.000 $ kaybedene kadar temkinli bir şekilde yükselişe devam etsem de, bu hareketlerin her birinin hızla geri çekildiğini not etmek önemlidir. Yine de birkaç gözlem…

1- Şubat ve Mart aylarında bazı büyük hareketler gördük ve ardından hızlı bir geri dönüş oldu.

2- ‘Pompalar’ ve ‘çöplükler’ son birkaç hafta içinde gözle görülür şekilde küçüldü.

3- Potansiyel yeni dip seviyelerinden önce 50.000$ – 55.000$’a bir pompa göreceğimize dair hala umutluyum/inanıyorum.”

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 39.480 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki, Bored Ape Yacht Club’ın mantarsız jeton (NFT) koleksiyonlarının birincil jetonu olan ApeCoin (APE).

APE için iki olası senaryo ortaya koyarken, Altcoin Sherpa diyor Bored Ape Yat Kulübü’nün birincil jetonunun mevcut bölgede kalmaktansa mevcut aralığın dışına çıkma olasılığının daha yüksek olduğunu.

“APE: Bence burada 2 sonuç var: Biri 19 – 20 dolar arasında V şeklinde bir dönüş ve sonrasında büyük fiyat düşüşleri. İkincisi, fiyatın bir süreliğine 15 – 17 $ arasında düştüğü ve ardından daha sürdürülebilir bir hareket gördüğümüz, daha uzun, sürdürülebilir bir yüksek zaman dilimi dibi. Ben ilkine daha çok meylediyorum.”

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

ApeCoin yazı yazılırken 15.67 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki, Ethereum tabanlı NFT pazar yeri LookRare’in (LOOKS) yardımcı program belirteci. Altcoin Şerpası diyor LOOKS, mevcut seviyelerden %10’un üzerinde değer kazanacak şekilde ayarlanmıştır.

“GÖRÜNÜYOR: Hâlâ bu ticaretteyim, 1,75 Dolar, 1,60 Dolar ve 1,40 Dolar’dan aldım. 1,40 dolardan çok daha fazlasını almalıydım ama olan bu, şu anda piyasadaki döngünün biraz dışında. Hala bunun en az 2 dolara düşeceğini düşünüyorum. Oralarda kısmi satış yapacak.”

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

LOOKS yazı yazılırken 1,76 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, merkezi olmayan uygulama platformu Near Protocol’ün (NEAR) yerel belirteci ile sona eriyor.

Dört saatlik grafikte 200 hareketli ortalamanın altında işlem yaparken NEAR’ın şu anda önemli bir 0,5 Fibonacci direnç seviyesine yaklaştığını gösteren bir grafik kullanan Altcoin Sherpa diyor tüccarların şimdi tokendeki pozisyonlarını azaltması gerekiyor.

“YAKIN: Bu durumda muhtemelen yakında biraz kar elde etmeye hazır olur.”

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

NEAR, yazı yazılırken 12.51$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Aphelleon/Vladimir Sazonov
Yorum Yap