En İyi Tüccar Capo, Kripto Piyasaları Fiyatta Düşüş Yaşarken Bitcoin (BTC) ve Altcoinler Hakkında Uyarı Verdi

 En İyi Tüccar Capo, Kripto Piyasaları Fiyatta Düşüş Yaşarken Bitcoin (BTC) ve Altcoinler Hakkında Uyarı Verdi

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin (BTC) ve altcoin piyasalarının büyük bir düzeltmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Takma adlı kripto analisti Capo anlatır 266.300 Twitter takipçisi, Bitcoin’in “ana hedefinin” 21.000-23.000 dolar arasında olduğunu söyledi.

Kaynak: Kapo/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken geçen hafta %6.5’ten fazla düşüşle 36.117.66 dolardan işlem görüyor.

Capo ayrıca altcoinlerin aşağı yönde büyük bir kırılmanın eşiğinde olabileceğini düşünüyor.

“Altcoins endeksi ana desteği kırmak üzere. Sonraki destek %50 daha düşük. Bu seviyenin altında gerçek teslimiyet.”

Kaynak: Capo/Twitter

Takma adlı kripto analisti ayrıca diyor Ethereum’un (ETH) tahmin edilen düzeltici hareketinden etkilenmeyeceğini söyledi.

“ETH ana hedefi 1.100-1.300 dolar ve bu %70 değil %50.”

Yazma sırasında, Ethereum geçen gün %2,41 düşüşle 2.688 $ için el değiştiriyor.

Tüccar, blok zinciri tabanlı sanal oyun dünyası The Sandbox’ın yerel belirteci olan SAND için benzer kayıpları tahmin ediyor. Capo, ayılar çok önemli bir destek alanını ele geçirdikten sonra Sandbox’ın 0.95-1.00 $ aralığına düşeceğini düşünüyor.

“KUM.”

Kaynak: Kapo/Twitter

Piyasa değerine göre 44. sıradaki kripto varlığı olan SAND, yazı yazılırken geçen hafta %10’dan fazla düşüşle 2,07 dolardan işlem görüyor. Capo’nun 0.95$’lık düşüş hedefine doğru bir hareket, SAND için %50’nin üzerinde bir aşağı yönlü potansiyeli temsil ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Shutterstock/Blue Planet Studio/Nikelser KateSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap