En İyi Tüccar, Destek Parçalanırsa Solana (SOL), Poligon (MATIC) ve İki Ethereum Rakibinin Büyük Tehlike Altında Olduğunu Söylüyor

 En İyi Tüccar, Destek Parçalanırsa Solana (SOL), Poligon (MATIC) ve İki Ethereum Rakibinin Büyük Tehlike Altında Olduğunu Söylüyor

Popüler bir kripto analisti ve tüccarı, mevcut destek seviyelerinin tutunamaması durumunda altcoinlerin daha fazla aşağı yönlü fiyat baskısı ile karşı karşıya kalacağı konusunda uyarıyor.

Sahte tüccar Altcoin Sherpa anlatır Solana (SOL), Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX) ve Terra’nın (LUNA) 174,900 Twitter takipçisi destek seviyelerini kaybetmenin eşiğinde.

analist diyor Dört kripto varlığının destek seviyeleri çökerse, diğer daha zayıf kripto para birimleri silinebilir.

Solana, Avalanche ve Terra, 1. katman merkezi olmayan uygulama platformları ve Ethereum (ETH) rakipleri iken Polygon, ETH için bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür.

“Bu seviyeler kaybolmanın eşiğinde. Tutmaya devam etseler iyi olur, yoksa birçok altcoin için ‘ışıklar sönecek’. Ve bu altcoinler diğerlerinden daha iyi dayandı; zaten ölmüş olanlar daha da düşebilir. SOL. MATIC. AVAX. LUNA.”

Kripto stratejisti, 75 dolardan desteğini kaybederse Solana için %33’lük bir düşüş öngörüyor.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Polygon’a bakıldığında, Altcoin Sherpa, 1.00 dolardan desteği kırarsa MATIC’in yaklaşık %60 düşmesini bekliyor.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

AVAX’a gelince, kripto stratejistine göre 58 dolardaki bir destek ihlali, Ethereum rakibini 39 dolara indirebilir.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Bu arada, ayılar 75 dolardan destek alırsa LUNA %25 düşebilir.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Tüccar, daha kötü beklentilere sahip dijital varlıklarda diyor Algorand (ALGO), The Graph (GRT), The Sandbox (SAND) ve Chainlink (LINK), özellikle Bitcoin (BTC) 33.000 doların altına düşerse daha kasvetli bir gelecekle karşı karşıya kalan altcoinler arasında yer alıyor.

Algorand, ödeme işleme odaklı bir blok zinciri iken The Graph bir blok zinciri veri indeksleme protokolüdür. Sandbox, merkezi olmayan bir sanal oyun dünyası iken Chainlink, blok zincirleri harici verilerle birleştiren merkezi olmayan bir platformdur.

“Bunlar, gerçekten kötü bir şekilde (diğerlerinden daha da kötü) yok edilebilecek bazı ölü altcoin örnekleridir. ALGO. GRT. KUM. BAĞLANTI.

Bu altcoinlerin mutlaka bu düşük a** hedeflere gideceğini söylemiyorum. Bana göre bunun gerçekleşmesi için BTC’nin 33.000 doların altına düşmesi gerekecek.”

Altcoin Sherpa, ALGO için %42’lik bir düzeltme öngörüyor.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Analist, GRT için %86 oranında büyük bir düzeltme görüyor.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

SAND için Altcoin Sherpa %71’lik bir düşüş görüyor.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

LINK’e gelince, Altcoin Sherpa, yaklaşık %60’lık bir düşüşün olasılık dahilinde olduğunu söylüyor.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Kripto tüccarı, Bitcoin toparlandığında LINK, GRT, ALGO ve SAND’ın %50 ila %200 veya daha fazla artabileceğini söylüyor.

“Ayrıca, bu altcoinlerin çoğu grafiği şu anda destek seviyelerinde, bu yüzden hala kısa vadeli bir rahatlamanın gelebileceğini düşünüyorum.

Bununla birlikte, bu altcoinlerin tablolarının %90’ı için yüksek zaman dilimli piyasa yapısı inkar edilemez bir şekilde düşüş gösteriyor ve BTC kendini çözene kadar hala onlardan yavaş bir kanama alacağımızı düşünüyorum. BTC biraz toparlandığında, bu altcoinlerin toparlanma düzeyine bağlı olarak %50+ ila 3x (veya daha fazla) yaptığını düşünüyorum.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Sonu Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mia StendalSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap