En İyi Tüccar, Geri Dönüşten Önce Genişletilmiş Bitcoin Ayı Piyasasını Uyardı – İşte Zaman Çizelgesi

 En İyi Tüccar, Geri Dönüşten Önce Genişletilmiş Bitcoin Ayı Piyasasını Uyardı – İşte Zaman Çizelgesi

Deneyimli bir kripto tüccarı, önde gelen kripto para biriminin en son rallisi azalırken Bitcoin (BTC) için önümüzdeki yolu değerlendirmek için grafiklere gidiyor.

Sahte analist Kaleo sağlar 478.400 Twitter takipçisi, 2020 yılının Aralık ayına kadar uzanan ve bu yılın Haziran ayına kadar potansiyel fiyat hareketini gösteren bir BTC grafiği ile.

Kaleo, Bitcoin’in 30.000 dolarlık düşük bir aralıkla flört etme potansiyeli ile 37.000 doların altında teslim olacağını tahmin ediyor.

“37 bin dolarlık hedef yaklaşırken, bundan sonra ne olacağını planlamaya başlamanın zamanı geldi.

Gördüğüm en olası senaryo, zayıf bir sıçrama desteği ve ardından 30’ların en düşük seviyelerine geri dönüş.”

Kaynak: KriptoKaleo/Twitter

Sonraki Kaleo gönderiler Bitcoin’in Ocak ayının sonlarına kadar uzanan sürekli vadeli işlem sözleşmelerini gösteren, yükselen bir düşüş eğilimi gösteren ancak aynı zamanda Bitcoin’in 28 Mart’taki son rallisinin 47.878 $’da zirve yapmasının ardından düşmeye devam edeceğini gösteren bir grafik.

“37.000 dolar. İyi geceler.”

Kaynak: KriptoKaleo/Twitter

Tüccar devam ediyor vurgulamak 41.000 ila 42.000 $ fiyat aralığı, yüksek zaman dilimi (HTF) yatırımcılarının ilgisini çekiyor. Kaleo, kendisi temkinli kalsa da, BTC’nin bu seviyeyi aşması ve daha yukarı yönlü bir kurulum anlamına gelmesi olasılığına açık olduğunu söylüyor.

“Düşünülmesi gereken başka bir faktör 41 – 42 bin dolar HTF için net bir karar seviyesi oldu. [higher timeframe] Son 18 aydaki ivme.

Hala yukarıyı geri almak / kırmak için çok fazla direnç var, bu durumda yukarıdaki senaryo geçersiz olacaktır.

Şimdilik, hala düşüş eğilimindeyim.”

Kaynak: KriptoKaleo/Twitter

grafik gurusu sonuca varır Bitcoin prognozunu, BTC’nin potansiyel olarak en yüksek 40.000 $ veya düşük 50.000 $ aralığına ulaşması için uzun vadeli bir projeksiyon yaptığı, ancak yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyelerine kırılmadan yaptığı 16 Mart gönderisini takip ederek.

“Ve merak ediyorsanız, tabii ki hala BTC’de yüksek zaman diliminde yükseliş eğilimindeyim.

Sadece bazen sabırlı olmalısın.”

Yazma sırasında, Bitcoin 41.244 dolardan yatay işlem görüyor. Pazartesi günü 38.779 $ ‘dan haftalık en düşük seviyeden %6.3 artarken, BTC 6 Nisan’da iki haftanın en yüksek seviyesi olan 43.937 $’dan %6.2 düşüşte kaldı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/viagraphix.net/Sensvector
Yorum Yap