En İyi Tüccar, Kripto Piyasaları Tersine Dönmeye Hazırlanırken Balinaların Uzun Pozisyonlarda İkiye Katlandığını Söyledi

 En İyi Tüccar, Kripto Piyasaları Tersine Dönmeye Hazırlanırken Balinaların Uzun Pozisyonlarda İkiye Katlandığını Söyledi

Popüler bir kripto analisti, son zamanlarda piyasa genelindeki fiyat çöküşünün ortasında derin cebe sahip yatırımcıların uzun pozisyonlarda ikiye katlandığını söylüyor.

Takma adlı tüccar Light anlatır 157.800 Twitter takipçisi, Bitcoin (BTC) risk-ödül oranının, BTC’nin 30.000 dolara çok yakın işlem gördüğü için çekici göründüğünü söyledi.

“Buraya kadar geldiyseniz, uzun bir pozisyon ifade etmeniz gerekiyor. Ya burada dibe vuracak ya da 30.000 dolarda, ama üç ay sonra bunun bir önemi kalmayacak. ‘Bana inanmıyorsan ya da anlamıyorsan, seni ikna etmeye çalışacak zamanım yok, üzgünüm’.”

Analist ayrıca diyor deneyimli tüccarlar BTC’nin mevcut fiyatından uzun pozisyonlar oluşturuyor.

“Geçen haftaki bozgundan sonra düşüş eğilimi gösterenlerin siren şarkısına teslim olmak cazip gelebilir.

Ancak bu boşluktan dokuz veya daha fazla rakam yapan tanıdığım herkesin bu aşağı harekette uzunlara ekleme yapması gerçeğinde cesaret bul.”

Light, kripto borsası Bitfinex’teki uzun pozisyonların tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldiğini söylüyor.

“Bitfinex balinaları, geçen yıl Temmuz’da yaptıkları gibi, tekrar kapitülasyonunuzu satın alıyor, twap [time-weighted average price] teklif duvarlarını sınırlamaya ek olarak.”

Kaynak: Işık/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 30.889 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %9’dan fazla düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia/Mubbe
Yorum Yap