En İyi Tüccar, Kripto Piyasalarında Yakın Bir Sıçrama Öngörüyor, Makro Verilerin Boğalar İçin Rahatlama Sağlayabileceğini Söyledi

 En İyi Tüccar, Kripto Piyasalarında Yakın Bir Sıçrama Öngörüyor, Makro Verilerin Boğalar İçin Rahatlama Sağlayabileceğini Söyledi

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, Bitcoin (BTC) ve kripto pazarlarının geri kalanının en son tüketici fiyat endeksi (CPI) güncellemesinden önce bir sıçrama için hazırlandığını söylüyor.

Sahte kripto stratejisti Cantering Clark, 128.200 Twitter takipçisine, stabilcoin Tether’in (USDT) kripto pazarlarının geri kalanına göre pazar payını izleyen USDT hakimiyeti (USDT.D) tablosunu yakından takip ettiğini söyledi.

Yükselen bir USDT hakimiyeti, piyasa katılımcılarının Tether’deki sermayelerini korumak için kripto varlıklarını sattığını gösteriyor. Bu arada, düzeltici bir USDT.D grafiği, tüccarların Tether’lerini diğer dijital varlıkları satın almak için kullandıklarını gösteriyor.

Cantering Clark, USDT.D grafiğinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) yakın seyrederken düzeltmeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

“Sanırım yakında zıplayacağız. Sadece kısa vadeli bir ticaret değil, bu bölgede yavaş yavaş daha fazla spot satın almak ve daha düşük satın almaktan korkmamak. Bu satın alımların sadece haftalık bir zaman diliminin dışında ödüllendirileceğini düşünüyorum. Bakmakta olduğunuz tablo – bir ATH’de ahır hakimiyeti. Sivri uç ver.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Kripto tüccarına göre, gelen TÜFE güncellemesi, planlanmış 11 Mayıs’ta piyasaya sürülmek üzere sert bir yardım mitingi için bir katalizör olarak.

Önümüzdeki hafta TÜFE biraz daha düşerse, enflasyon için bir şey ifade etmese de piyasa en azından kısa vadeli bir yanıt verecek” dedi.

Bitcoin’e bakan kripto tüccarı, 20.000 doların altında bir hareketin olasılık dahilinde olduğunu söylüyor. inanır keskin bir düzeltme şansı zayıf.

“BTC’nin 20.000 doların altına düşmesi ve bir miktar fitilin ötesine geçmesi mümkün mü? Evet kesinlikle. Bence olası mı? Kesinlikle lol değil… 24.000 dolarlık çoğunluğa atlamayacağız. 30.000 doların altındaki satın almaların böyle bir şeyden önce ödüllendirici olacağını düşünüyorum.”

Cantering Clark da öne çıkanlar Bitcoin şu anda çok aylık bir aralığın destek alanında işlem görüyor.

“Dört aydır menzildeydik. İşte daha geniş aralığın alt kısmına bir eğilim geliyor. İşleri basit tutmak iyidir. Bir tuzak arıyorsunuz ama henüz bir tuzak görmüyorsunuz.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yazarken, Bitcoin son 24 saatte %4’ün üzerinde düşüşle 34.095$’dan el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/NeoLeo
Yorum Yap