En Son Ethereum NFT Çılgınlığı mı? Dört Rakamlı Sayılar

 En Son Ethereum NFT Çılgınlığı mı?  Dört Rakamlı Sayılar

Önemli Çıkarımlar

Koleksiyoncular yalnızca 10.000 olası kombinasyondan birine sahip olmak için acele ederken, dört basamaklı ENS alanlarının satışları hızla arttı. Mevcut sayı çılgınlığı, ENS alan satışlarının rekor düzeydeki en yüksek seviyelerine ulaşmasına neden oldu. Dört basamaklı ENS alan adları için taban fiyat şu anda 0,5 ETH civarında. Bu makaleyi paylaş

Dört basamaklı Ethereum Ad Hizmeti etki alanları sıcak mülk haline geldi. Yalnızca 10.000 dört basamaklı kombinasyonun olduğunun anlaşılması, fiyatları binlerce dolara taşıdı.

ENS NFT Numarasına Hücum

Yeni bir çılgınlık NFT alanını süpürüyor.

Geçen hafta boyunca, koleksiyoncular sadece 10.000 olası kombinasyondan birine sahip olmak için acele ederken, dört basamaklı Ethereum Ad Hizmeti alan adlarının satışları hızla arttı. Göreceli kıtlıkları, 10.000 NFT koleksiyonundan eşleşen örneklere sahip olma arzusuyla birleştiğinde, anlatı tutunurken olası tüm dört basamaklı kombinasyonların hızla basılmasına neden oldu. Şimdi, dört basamaklı ENS alan adları için taban fiyat, mevcut piyasa fiyatlarına göre yaklaşık 0,5 ETH veya yaklaşık 1.450 dolar seviyesinde bulunuyor.

Ethereum Name Service, Web3 cüzdanına ve benzersiz bir etki alanını temsil eden bazı ETH nane NFT’lerine sahip herkese izin verir. ENS alan adları, Ethereum cüzdanlarına atanan hantal adresler için okunabilir bir yedek olarak kullanılabilir. İnternetteki alan adları gibi, crypto.eth veya defi.eth gibi nadir veya arzu edilen ENS alanları inanılmaz yüksek fiyatlara hükmedebilir.

Mevcut sayı çılgınlığı, ENS alan satışlarının rekor düzeydeki en yüksek seviyelerine ulaşmasına neden oldu. Başına veri Scarce.guide’dan, ENS adlarının satışları 27 Nisan’da 1.785’e ulaştı. Dört basamaklı alan adı heyecanından önce, ENS satışları son 14 ayda nadiren günde 100’ü aştı. Ek olarak, NFT pazarı OpenSea’deki istatistikler, ENS alan ticaretinin geçen hafta %2.000’den fazla arttığını gösteriyor.

Kaynak: Kıtlık.kılavuzu

Birçok NFT gibi, bir topluluk hızla dört basamaklı ENS isimleri etrafında şekillendi. Twitter’da @danielgothits tarafından yazılan ve kendi kendini “NFT degeni” ilan eden bir 10kClub kurdu Twitter hesabı ve tüm dört basamaklı ENS sahipleri için Discord sunucusu. 10kClub kendisini “0-9999 ENS sahipleri için bir web3 sosyal kulübü” olarak tanımlıyor. Yol haritası yok. Sadece ethereum blok zincirindeki ilk 10 bin numara.”

Ne yazık ki, NFT alanında yeni trendler ortaya çıktığında dolandırıcılar asla çok geride kalmazlar. Dört basamaklı ENS alan adlarının yükselen değerine yanıt olarak, vicdansız kişiler, koleksiyoncuları daha az değerli ENS alan adları için piyasa ücretini ödemeye kandırarak, “l” harfinin yerine “1” sayısının kullanıldığı ENS alanlarını basmaya başladı.

Dört basamaklı ENS alanlarını çevreleyen anlatı, şüphesiz NFT koleksiyoncuları üzerinde bir etki yaratmış olsa da, herkes ikna olmadı. “Bunu kimin duyması gerektiğini bilmiyorum ama herhangi bir sayıda ENS adı almanıza gerek yok… birden fazla ETH için satış yapan 4 hane iyi yaşlanmayacak imo” tweetlendi NFT toplayıcı ve içerik yaratıcısı Jennifer Sutto. CryptoBatz Topluluk Yöneticisi DannyPhantom da şunları ifade etti: şüphecilik dört haneli moda hakkında, takipçilerini şu anda sıcak olduğu için trende atlamamaları konusunda uyarıyor.

Ancak şimdilik, sayısal ENS etki alanları eğiliminin hala güçlü olduğu görülüyor. Dört basamaklı ENS’nin taban fiyatı yükselmeye devam ediyor ve yalnızca 999 tane olan daha da gıpta edilen üç basamaklı isimler düzenli olarak 5 ETH’nin kuzeyini getiriyor. Bununla birlikte, ENS sayı çılgınlığının NFT alanındaki yerini sağlamlaştırıp sağlamlaştırmayacağı henüz görülmedi.

Açıklama: Bu yazıyı yazarken, yazar ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap