En Zengin Ethereum Balinaları, Pazarın Geri Kalanına Karşı Shiba Inu (SHIB) ve İki Metaverse Altcoin’i Tercih Ediyor: Zincir Üzerindeki Veriler

 En Zengin Ethereum Balinaları, Pazarın Geri Kalanına Karşı Shiba Inu (SHIB) ve İki Metaverse Altcoin’i Tercih Ediyor: Zincir Üzerindeki Veriler

Yeni veriler, dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinalarının, Shiba Inu’yu (SHIB) her biri ortalama olarak yaklaşık 10 milyon dolar değerinde biriktirdiğini gösteriyor.

WhaleStats’ın en son rakamları, borsa dışı en zengin 100 Ethereum adresinin yatırım davranışını ortaya koyuyor.

Balina izleme web sitesi gösteriler Ortalama Shiba Inu varlıklarının 9,818,431 $ değerinde 469,2 milyar SHIB tokeni olması, SHIB’yi ETH’nin kendisi dışında Ethereum balinaları arasında en büyük altcoin holdingi yapıyor.

Balina İstatistikleri ayrıca raporlar Son 24 saat içinde derin cebe sahip kripto yatırımcıları, 63.000 $ karşılığında ortalama 30.000 SAND jetonu satın alarak sanal dünya The Sandbox’ı tercih etti.

Balina cüzdanları ayrıca WhaleStats olarak 3D sanal gerçeklik dünyası Decentraland’a (MANA) da meraklı. ortaya çıkarır şu anda balinalar arasında en yaygın olarak tutulan kripto varlığı.

Genel olarak, MANA toplam balina varlıklarının %2.29’unu oluşturuyor ve 149.809.490 $ değerinde.

Ethereum’un kendisine ve birkaç dolara sabitlenmiş stabilcoin’e ek olarak, mega balinaların ilk 10 holdinginde, popüler FTX kripto para borsasının doğal varlığı olan FTX Token (FTT) de bulunuyor. Derin cepli Ethereum cüzdanları, 8.898.439 dolar değerinde ortalama 226.394 FTT jetonu tutar.

Zengin yatırımcılar ayrıca 1.987.571 $ değerinde 1.816.554 MATIC içeren ortalama çanta ile 2. katman ölçeklendirme çözümü Polygon’a düşkün.

Kaynak: Balina İstatistikleri

Son zamanlarda, kripto analitik firması Santiment, en zengin Ethereum yatırımcılarının dört aylık hareketsizlikten sonra agresif bir şekilde ETH biriktirmeye başladığını bildirdi. 1.000 ila 10.000 Ethereum tutan balinalar, aniden toplamda 142.000 ETH ekledi ve bu, yazı yazılırken yaklaşık 400.014.000 dolar değerinde.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/SimpleBSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap