Eski Goldman Sachs Yöneticisi Raoul Pal, Kripto Piyasaları İçin Devasa On Yıl Sonu Tahminini Açıkladı

 Eski Goldman Sachs Yöneticisi Raoul Pal, Kripto Piyasaları İçin Devasa On Yıl Sonu Tahminini Açıkladı

Makro guru Raoul Pal, kriptoyu insanlık tarihinin en hızlı büyüyen varlık sınıfı olarak adlandırıyor ve 2030 yılına kadar piyasalar için devasa bir büyüme öngörüyor.

Scott Melker ile yeni bir röportajda, Pal diyor Aldatmaca ve heyecan çeken altcoin projelerinin çoğu, benimsenmeyi başaramadıkları için ölecek ve bunun normal olduğunu söylüyor.

“Gördüğümüz şey, piyasanın artık Ethereum’a veya her ne olursa olsun, Bitcoin’den daha özel daha hızlı, daha ucuz bir alternatif olmanın yeterince iyi olmadığını anlaması. İnsanlar ne görmeye başlıyor ve ben kesinlikle protokol katmanındaki insanlarla ‘Tamam, bu zincirde neyle tanınabiliriz?’ hakkında konuşuyordum.

İnsanlar davaları kullanmak için ayrılacaklar, sanırım. Yani gerçekten hızlıysanız ve süper merkeziyetçi değilseniz ve çok ucuzsanız, o zaman menkul kıymetler endüstrisi için çok kullanışlısınız çünkü muazzam bir hacme sahipler ve hangi seviyedeki ademi merkeziyetçiliği umursamıyorlar. para yapar…

Bu çok sayıda token için hala çok yer var. Açıkçası, bu şeylerin bir kısmı asla ağın benimsenmesini sağlamayacak, [and] bu iyi. Bu, bu firmaların birçoğunun ilgi görmeyeceğini anladığınız bir VC portföyüyle aynı ve sorun değil.”

Pek çok proje kısa vadede başarısız olsa da Pal, önümüzdeki 7 yıl içinde kripto piyasaları için benzersiz bir benimseme eğrisi öngörüyor.

Real Vision CEO’suna göre, kripto piyasaları, yol boyunca yavaş yıllar olsa bile mevcut seviyelerden 100 kat daha fazla olabilir ve 200 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşabilir.

“Dijital varlıklarda dünya çapında 300 milyon aktif kullanıcıyız. Esasen, %185 oranında büyüyor [per year]. Bu yılın sonuna kadar 600 milyonu aşarız, buna 750 milyon diyoruz. Yavaş bir yıl geçirsek bile – 500 milyona ulaşıyoruz. Sonraki yıl, bir milyar. Ondan sonraki yıl, iki milyar. Ondan sonraki yıl – dört milyar.

Bunun geldiği hız, insanlar anlamıyor. Ve bence, bugün 2 trilyon dolarlık varlık sınıfından 200 trilyon dolarlık varlık sınıfına doğru hareket [Jeff Dorman’s] hakkında konuşmak, on yılın sonunda.

Bu, tüm tarihteki herhangi bir varlık sınıfının en hızlı büyümesidir. Tüm tarihte teknolojinin en hızlı benimsenmesi. Ve tüm tarihteki en hızlı servet nesli olacak. Olan bu. Hepimiz gün be gün piyasadaki iniş çıkışların içinde kayboluyoruz ve bilirsiniz, birbirimize bağırarak, bilirsiniz, Cardano’ya karşı her neyse. Ve hepsi gürültü – sadece gürültü.

Çünkü herhangi birimizin yaşayabileceği en büyük, en hızlı seküler eğilime sahipsiniz. Ve katılabiliriz. VC olmak zorunda değiliz. Erişimi olan zengin adam olmak zorunda değiliz. Sadece karışman gerekiyor.”

Yazma sırasında, toplam kripto piyasa değeri 1,9 trilyon dolar seviyesinde bulunuyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Aragaz Design
Yorum Yap